Silvestr na Nově: Diváci se mohou těšit na zábavnou show s mnoha hvězdami!

I na poslední den v roce připravila TV Nova něco velkolepého, a diváci se tak mohou těšit na silvestrovskou show, která se záměrně dost liší od obvyklých sestřihů toho nejlepšího ze show Tvoje tvář má známý hlas.

„Myslím, že po letech nastal čas na změnu. Tentokrát ukážeme publiku i něco víc než...

I na poslední den v roce připravila TV Nova něco velkolepého, a diváci se tak mohou těšit na silvestrovskou show, která se záměrně dost liší od obvyklých sestřihů toho nejlepšího ze show Tvoje tvář má známý hlas.

„Myslím, že po letech nastal čas na změnu. Tentokrát ukážeme publiku i něco víc než to nejlepší ze všech dosavadních řad Tváře. Snažili jsme se navázat na tradici výpravných televizních silvestrů, které byly pro diváky vždy tou pravou televizní tečkou za uplynulým rokem. Silvestrovský program byl vždy očekávanou televizní událostí, a když se povedl, mluvilo se o něm ještě dlouho poté. Věřím, že přesně takovou zábavu v podobě show s podtitulem Utrženi ze řetězu divákům nabídneme,” říká kreativní producentka Simona Matásková.

Program bude až do půlnoci moderovat oblíbená dvojice Aleš Háma a Ondřej Sokol. Hned na začátku vypočítají, kdo všechno na jejich loď, kde se letošní show odehraje, dorazí. Lucie Bílá, Jiřina Bohdalová s Karlem Šípem, Beyoncé, Bruno Mars, dokonce i David Copperfield! Jenže... „Možná by tohle všechno vyšlo, kdybychom u toho nebyli my dva s Ondřejem,” směje se Aleš Háma. A dodává: „Hned na začátku silvestrovského večírku, který měl být vskutku velkolepý, se vše zkomplikuje a my budeme mít plné ruce práce, abychom poslední den v roce dovedli do zdárného konce a hlavně ho se ctí přežili!”

I přesto, že Aleš naznačuje velké komplikace, diváci se mohou těšit na show plnou zábavných scének, kouzel, tance a nezapomenutelných písniček. A Jiřina Bohdalová možná nakonec přece jen dorazí...

Tvoje tvář má známý hlas - Utrženi ze řetězu už 31. prosince na Nově, hned po Silvestrovských Televizních novinách.

Celé díly pořadu Tvoje tvář má známý hlas si můžete připomenout na Voyo!

Nejnovější videa z pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Obsazení - 9. série

Nejnovější články k pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady