Co bude interiérový designér Matěj v Survivor 2023 dělat? Nerozdělá oheň, nepostaví přístřešek!

V nejdrsnější reality show Survivor se účastníci budou potýkat s nelehkými podmínkami a jednou z nich je i hlad. Jedinou potravou pro ně bude rýže a kokos. Nebo to, co si uloví, seženou a najdou.

Pro interiérového designéra Matěje to bude nelehká výzva, protože právě hladu se nejvíce bojí. Podstoupil před odletem nějakou přípravu? A jaké jsou jeho silné stránky?

Jak bys sám sebe jako osobnost popsal?  

Jsem extrovert, celkem horká hlava, vždycky dřív jednám a až pak teprve přemýšlím, jestli jsem se rozhodl správně, ale za svým rozhodnutím si následně stojím.  

V čem jsou tvoje nejsilnější stránky? 

Myslím si, že je se mnou sranda, že dokážu udělat show a zábavu a lidi se se mnou nenudí.  

FOTO:  TV Nova

Co nejraději děláš ve svém volném čase?  

Rád sportuji, takže volný čas trávím nejrůznějšími sporty, ve fitku, na lezecké stěně nebo plaváním, zkrátka jakýkoli sport se namane, tak tomu se rád věnuji.  

Podstupuješ kvůli účasti v Survivoru nějakou speciální přípravu? 

Zkusil jsem si trochu upravit tréninkové plány, více se věnuji kondici a stabilitě a rovnováze. A co se stravy týče, tak tu teď vedu v duchu hesla „sněz, co můžeš“. Myslím, že je lepší jít do soutěže plný síly a s nějakými kily navíc, abych pak měl zásoby energie, ze kterých pak budu moci čerpat. 

Bojíš se hladu, kterému na ostrově budeš muset čelit? 

Bojím se ho strašně moc, protože jsem zvyklý jíst každé dvě hodiny. Bude to pro mě hodně složité a asi i pro ostatní, protože když jsem hladový, tak jsem opravdu protivný. Takže uvidíme, jak to tam budu zvládat a jak budu zvládat i cizí lidi, kteří budou také hladoví, podráždění a nevyspalí.  

Pracuješ jako interiérový designér a rozpočtář v koupelnovém studiu. Je to práce, která tě naplňuje? 

Myslím, že každý asi touží být rentiérem, aby nemusel dělat nic a mohl se věnovat jen svým koníčkům. Mě ale moje práce baví, dělám ji už pět let a účast v Survivoru beru jako příležitost vyzkoušet si něco nového a poznat nové lidi i sám sebe.  

Co tě na reality shows nejvíce láká?  

Já mám celkově rád pozornost, rád dávám rozhovory pro média a vše, co k tomu patří. Baví mě to, jak už jsem řekl, jsem extrovert a užívám si to.  

​Nejdrsnější reality show Survivor začne na Voyo již ve středu 25. ledna.

Další informace najdete na nova.cz.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady