Jak Marek Lambora prožívá Vánoce? Nesmí chybět bramborový salát a vosí hnízda!

Cukroví, stromeček, bramborový salát a řízek. To všechno patří k Vánocům. Jak je slaví Marek Lambora, který se objeví v oblíbeném seriálu Specialisté?

Někdo má rád Vánoce kvůli atmosféře. A někdo kvůli jídlu. Právě tak to má dost možná Marek Lambora„Máme doma moře bramborového salátu. Protože já miluju bramborový salát. Naše rodina ho dělá až jedenáct kilo. A ano, sní se,” směje se Marek, který vzápětí dodává, jak se mu líbí, když se sejde celá jeho velká rodina. 

Zázračná lentilka 

Vánoce provází spousta tradic. Asi každý zná lití olova, krájení jablka či pouštění lodiček. Rodina Marka však od všech těchto tradic opustila. Až na jednu. „Ve vosích hnízdech máme občas lentilku. Ten kdo ji sní, tak má štěstí,” prozradil Marek. 

Seriál Specialisté FOTO:  TV Nova

Vzpomínka z dětství

Marek Lambora dále promluvil o tom, jakou vzpomínku z dětství si vybaví, když se řeknou Vánoce: „Vybavím si to, jak můj brácha dostal mobilní telefon. A já ne. Byl jsem hrozně nešťastný, že ještě nemůžu mít mobilní telefon, ale můj bratr už ho má. Vznikla z toho i fotka, kde já jsem pod vánočním stromečkem smutný a brácha veselý.” 

Seriál Specialisté sledujte na Voyo.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Specialisté

Články k pořadu Specialisté

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady