PŘISTIŽENÝ ŠTÁFEK! Co si Specialista Jakub prohlíží na počítači?

Nový krimi seriál Specialisté se natáčí především na reálných místech, nejčastěji venku v tuhých mrazech. Když už tedy vyšetřovací tým točí v kancelářích, každý toho využívá po svém. Co si na svém počítači během příprav na scénu prohlíží Jakub Štáfek?

Přehrát poslední díl

Herecká parta, která se sešla v novém krimi seriálu Specialisté, se na place rozhodně nenudí. Vrchním velitelem je David Prachař, ale jeho pečlivě vybraný tým vyšetřovatelů v sestavě Štáfek, Adamczyk a Kajnarová, není v seriálu o nic méně důležitý.

Dlouhé hodiny strávené na place, vstávání v brzkých ranních hodinách a natáčení dlouho do noci. To si pak člověk rád odpočině u nějaké jednoduché aktivity. Když se herci připravují na scénu, která se natáčí v kancelářích na pražském Proseku, krátí si jeden z nich dlouhou chvíli velmi zajímavou činností.

FOTO:  TV Nova

Podívejte se na video, co oblíbený herec Jakub Štáfek, kterého diváci mohou vídat i v nekonečném seriálu Ulice, dělá na svém „pracovním“ počítači. To vás totiž zaručeně pobaví! Kuba během posledních příprav před natáčením hraje počítačové hry. Všimli jste si toho?

FOTO:  TV Nova

Jakub Štáfek alias komisař Lukáš Panenka je jak v seriálu, tak ve skutečnosti považován za vrchního vtipálka. Na place pokaždé vymyslí něco, čím své kolegy rozesměje.

FOTO:  Jakub Deml

Jakuba Štáfka sledujte v oblíbeném seriálu Ulice každý všední den od 18:25 na Nově – a teď nově v kriminálce Specialisté každé pondělí od 20:20, kde ho uvidíte v úplně nové, drsné roli.

ČTĚTE TAKÉ:

ZÁKULISÍ NATÁČENÍ: Koho to Jakub Štáfek kope do pozadí? Fórky hvězdy Specialistů jsou vskutku jedinečné

Jakub Štáfek o svých seriálových parťácích. Prozradil, proč o krásné Zuzaně Kajnarové zásadně nemluví

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Specialisté

Články k pořadu Specialisté

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady