Svět se hroutí, kapří kalendáře zůstávají. Jak moc bizarní by mohl být ten od Přemka Forejta?

Sítě internetu zachytily nový úlovek! Česko se tentokrát baví nad “sexy” rybářským kalendářem, kde nahé krásky pózují s doslova oněmělými kapry. Není náhodou, že si podobný trend v Souboji na talíři střihnul také trendsetter Přemek Forejt a opět tak předběhl dobu. Jak by vypadal jeho kalendář a proč byste si neměli nechat uplavat ani rybářský dokument na Voyo?

Do Norska se každoročně vydává na 1500 českých rybářů, kteří zde chtějí ulovit svého sólo pstruha a pochytat i nemálo zážitků. To je fenomén, který neunikl ani režisérka Ivaně Pauerové Miloševičové, jež se na jednu takovou výpravu vydala, aby se štábem sledovala rybaření šesti obyčejných mužů bojujících s přírodou i vlastním rybářským selháním.

Rybaření se strejdy

V dokumentu nečekejte vysekané svalovce, charismaticky zádumčivé rybáře ani plutí tváří tvář nemilosrdnému orkánu. České protagonisty dokumentu uvidíte bojovat spíše s množstvím cigaret a plechovek od piva. Jenže s kým jiným se do rybolovu zamilovat, když ne s opravdovými chlapáky z masa a kostí? Bavit vás bude nejen krásná příroda, ale také situace, jež si pro českou výpravu nachystal sám život. Dokument Svéráz českého rybolovu si vás na Voyo zaháčkuje už 19. prosince.

FOTO:  TV Nova

Přemku, kamera tě miluje

Nahá žena v hasičárně, nahá žena u kamionu, nahá žena s kaprem v ruce. Svět se nám může měnit před očima, hanbaté kalendáře ale zůstávají. Podobným počinem fanoušky letos obohatil i německý kalendář Carponizer, který štíhlé krásky zvěčnil s kapry, a zahanbit se nenechala ani česká verze z roku 2020 pod jménem CARP GIRLS.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Carponizer (@carponizer)

Jenže v dnešní době mají i vnadné krasotinky konkurenci. Není tajemstvím, že Přemka Forejta kamera miluje. Jeho prohraná sázka v pořadu Souboj na talíři jej donutila nafotit vlastní rybářský kalendář, který si doslova říká o pověšení na vaši zeď. Co takhle pověsit zástěru na hřebík a naplno se věnovat výnosnému businessu kapřího modelingu?

FOTO:  TV Nova

​Svéráz českého rybolovu uvidíte na Voyo už 19. prosince.

Show MasterChef Česko sledujte každé úterý a středu od 20:20 na Nově! Nebo už teď na Voyo. Tam najdete také epizody Souboje na talíři. 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Souboj na talíři

Články k pořadu Souboj na talíři

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady