Zpříjemněte dětem návrat do školy! Soutěžte se Snídaní s Novou o krásné ceny

Zpříjemněte dětem návrat do školy! Soutěžte se Snídaní s Novou o krásné ceny
Zdroj: TV Nova

Startuje velká soutěž Snídaně s Novou Back to school. Zpříjemněte dětem návrat do školy jednou z krásných cen, co pro ně můžete od pondělí 23. 8. do pátku 27. 8. vyhrát!

Každý den zazní v pořadu Snídaně s Novou vybraný soutěžní SONG. Už první tóny písničky jsou impuls pro vás, diváky, abyste volali na telefonní číslo 601 00 66 99. První volající má možnost si vybrat číslo od jedné do osmi. Pod každým číslem se skrývá hodnotná cena!

Seznam cen:

Herba Drug – Kosmetická řada pro děti od 3 let „Dixi Sviště“ od tradiční slovenské kosmetiky Dixi. Součástí výhry jsou kromě šamponu a voňavého sprchového gelu i sprej na rozčesávaní nepoddajných vlásků, pěnové mýdlo a dezinfekční gel. Na všechny produkty dostanete i praktický baťůžek. Výrobky jsou bez parabenů, silikonu nebo syntetických barviv.

Bobo Blok – Voucher v hodnotě 3 000 Kč na produkty z e-shopu bobo.cz. Bobo je česká rodinná firma, která se už 30 let specializuje na školní sešity, bloky, skicáky a diáře.

Centrum Babylon Liberec – 8 celodenních vstupenek do nového zábavního střediska Funpark v Liberci, které do soutěže věnovalo Centrum Babylon Liberec. Funpark zve děti do hravého světa, kde si díky mnoha atrakcím procvičí a rozvinou pohybové dovednosti, koordinaci, mrštnost, ale i představivost a tvořivost. Park nabízí dětem zdravější alternativu virtuálních her v podobě aktivní zábavy. Opičárny povoleny aneb zábava na prvním místě!

Bonavita – Balíček od společnosti BONAVITA, která vyrábí cereálie už 30 let. Cereálie zajistí rychlou a pestrou snídani za pár vteřin, která je plná vlákniny a dalších živin. V kombinaci s mlékem, jogurtem, čerstvým ovocem či oříšky dodá potřebný zdroj energie pro děti během náročného začátku školního roku. Cereálie jsou s minimálním obsahem soli a cukru.

Druchema – Rozmanitý balík tekutých Herkulesů a tyčinek pro školní třídu, který může vystačit i na celý školní rok. Všem dobře známá tuzemská lepidla Herkules lepí nejen papír, ale i další vláknité a nasákavé materiály.

Karton P+P – Voucher v hodnotě 3 500 Kč na nákup v oxybag.cz. Vybavte se do školy s OXYBAG, kde najdete batohy, aktovky a veškeré potřebné vybavení od českého výrobce školních potřeb.

Tescoma – Různé druhy láhví nejen do školy: skleněná láhev s termonávlekem, rezkládací termoláhev a láhev s vyluhováním. A dále zdravotně nezávadné dózy na svačinu s motivem veselé dinosauří rodinky od společnosti Tescoma.

Papírny Brno – Výrobky z edice Paper Factory od společnosti PAPÍRNY BRNO, českého výrobce školních a kancelářských papírenských produktů. Značka nabízí výrobky, které jsou vytvářeny ve spolupráci s uměleckými ateliéry a grafiky.

Celý herní řád najdete ZDE.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Snídaně

Články k pořadu Snídaně

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady