Soutěžte se Snídaní! Vyhrajte s Q víkendový pobyt v Českomoravském pomezí

Užijete si dvě noci v romantickém prostředí zámeckého areálu v Litomyšli, který je od roku 1999 zapsán na prestižní seznam světového dědictví UNESCO.

Během pobytu navštívíte kromě Litomyšle i další oblíbené cíle turistické oblasti Českomoravské pomezí. Malebný kraj s pohádkovými zámky, hradem opředeným tajemstvím, skalními labyrinty či řadou rozhleden a vyhlídkových věží okouzlí jistě i vás. Můžete se vydat do Poličky obepnuté středověkými hradbami či Moravské Třebové se zámkem a starověkým tajemstvím egyptské princezny Hereret. Ve Svitavách se seznámíte s osudy místního rodáka Oskara Schindlera a ve Vysokém Mýtě vás nadchne krása a noblesa historických automobilů z dob první republiky. 

FOTO:  destinační společnost Českomoravské pomezí

​​​Českomoravské pomezí nabízí i mnohá další atraktivní místa. Můžete objevovat tajemné kouzlo hradu Svojanova i pohádkovou zdobnost zámku v Nových Hradech. Do dětství se vrátíte na mladějovské úzkokolejce nebo při procházce pískovcovými skalami Toulovcových maštalí. 

FOTO:  destinační společnost Českomoravské pomezí

​​​Výherce týdenní soutěže se Snídaní s Novou se může těšit na dvě noci v Zámeckém pivovaru (Evropské školicí centrum) v Litomyšli. V budově bývalého zámeckého pivovaru z 16. století se snoubí staletá historie s moderní architekturou. Dnes budova nabízí unikátní prostory pro pořádání konferencí a kongresů i ubytovací služby pro až 57 osob v nezapomenutelném prostředí památky UNESCO. 

FOTO:  destinační společnost Českomoravské pomezí

​​​​​​V rámci pobytu bude připravena také tříchodová večeře pro dvě osoby v čtyřhvězdičkovém hotelu Aplaus, prohlídka litomyšlského renesančního zámku i možnost zapůjčit si elektrokola na celý den v Domě sportu Stratílek. Ať už na elektrokole nebo autem se pak můžete vydat za dalšími skvosty turistické oblasti Českomoravské pomezí.​

FOTO:  destinační společnost Českomoravské pomezí

​​​​​Součástí balíčku od destinační společnosti Českomoravské pomezí budou také vstupenky pro dvě osoby na oblíbený středověký hrad Svojanov, renesanční zámek v Moravské Třebové, do Muzea českého karosářství ve Vysokém Mýtě, litomyšlského Portmonea a na další turistické atraktivity regionu. 

FOTO:  CzechTourism

​​​O rozvoj cestovního ruchu v regionu podél historické hranice mezi Čechami a Moravou se stará destinační společnost Českomoravské pomezí, držitel certifikátu „Q“ Českého systému kvality služeb, který spravuje agentura CzechTourism. Českomoravské pomezí je jednou z pěti turistických oblastí Pardubického kraje (turistický region Východní Čechy).

FOTO:  CzechTourism
Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Snídaně

Články k pořadu Snídaně

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady