Užijte si blahodárné procedury v Hotelu Krakonoš a objevte kouzlo Mariánských Lázní

Celý týden můžete soutěžit o wellness pobyt pro 2 osoby v Hotelu Krakonoš v Mariánských Lázních. Součástí výhry je ubytování pro 2 dospělé osoby s polopenzí a procedurami a Karlovy vary Region Card. Cenu do soutěže poskytla destinační agentura Živý kraj, držitel certifikátu „Q“ Českého systému kvality služeb. Na konci týdne budeme losovat jednoho výherce, který si užije příjemný wellness pobyt v Karlovarském kraji.

Vychutnejte si oázu klidu a pohody v Hotelu Krakonoš, který se nachází na klidném, a přesto velmi atraktivním místě nad historickým centrem Mariánských Lázní u Parku Boheminium. K hotelu můžete dojet autem, nebo si cestu zpestřit lanovou dráhou. Pobyt vám zpříjemní relaxace v bazénu, solné jeskyni i lázeňské procedury.

FOTO:  TV Nova

Co čeká na vítěze soutěže?

Soutěžní balíček zahrnuje ubytování s polopenzí pro dvě osoby na dvě noci v hotelu Krakonoš, držitele certifikátu „Q“ Českého systému kvality služeb, který realizuje agentura CzechTourism. V ceně voucheru je zahrnut volný vstup do bazénu a procedury. Během pobytu si po konzultaci s hotelovým lékařem oba hosté užijí vodní masáž, oxygenoterapii, rašelinový zábal, perličkovou koupel, péči o kůži rybičkami Garra rufa i návštěvu solné jeskyně. Výherce navíc získá předplacenou kartu Karlovy Vary Region Card, která mu usnadní poznávání krás města a okolí. Kromě bezplatné jízdenky na MHD zahrnuje také vstupné zdarma do více než 40 památek a slevy ze vstupného do dalších objektů po celém kraji.

FOTO:  CzechTourism
FOTO:  CzechTourism

​​Po příjemném odpočinku ve wellness se můžete projít sochařským rájem přímo před hotelem a prohlédnout si výjevy z nejrůznějších pohádek. Až budete z parku odcházet, nezapomeňte pošeptat soše Krakonoše, kolik soch se v parku nachází. A vaše přání se vám vyplní.

FOTO:  CzechTourism

Láká Vás procházka malebným městem s kolonádou nebo posezení se sladkou oplatkou přímo u zpívající fontány s hudebním doprovodem? Ještě, než se vydáte do centra Mariánských Lázní, navštivte jednu z nejoblíbenějších atrakcí Karlovarského kraje, Park Boheminium, jež nabízí desítky modelů památek z celého Česka.

FOTO:  CzechTourism

Okolí Mariánských Lázní je plné přírodních i kulturních památek. Záleží jen na vás, kam se vydáte. K výletu láká přírodní rezervaci Kladská, kde můžete obdivovat jedinečné krásy přírody Slavkovského lesa. V klášteře premonstrátů v Teplé si prohlédnete druhou největší klášterní knihovnu v Čechách a na zámku Kynžvart, bývalém sídle kancléře Metternicha, slavný Kabinet kuriozit či jednu z nejvýznamnějších zámeckých interiérových knihoven v Čechách. Inspiraci na výlety najdete na blog.zivykraj.cz.

Živý kraj - Destinační agentura pro Karlovarský kraj je držitelem certifikátu „Q“ Českého systému kvality služeb. Ten získávají podnikatelé v cestovním ruchu, kteří si hlídají kvalitu svých služeb a potřeby zákazníků jsou pro ně prioritou. Tipy na zajímavá místa s Qéčkem zveřejňuje ve své rubrice portál Kudy z nudy.

FOTO:  Kudy z nudy

​Více informací o soutěži se dozvíte každé ráno ve Snídani s Novou.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Snídaně

Články k pořadu Snídaně

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady