• Pořady
  • Snídaně
  • Velký návrat do Snídaně s Novou: Těšit se můžete na novou moderátorskou dvojici

Velký návrat do Snídaně s Novou: Těšit se můžete na novou moderátorskou dvojici

Velký návrat do Snídaně s Novou: Těšit se můžete na novou moderátorskou dvojici

V pondělí 20. července budou diváci Snídaně s Novou moci ráno vstát s novou moderátorskou dvojicí – Gabrielou Partyšovou a Alešem Lehkým. V uvádění tohoto ranního pořadu se budou střídat s dvěma dalšími páry – Kristinou Kloubkovou a Pavlem Svobodou nebo Nikolou Čechovou (zvanou Shopaholic Nicol) a Milanem Peroutkou.

„Z této zprávy máme všichni radost. Jsem přesvědčena, že nová moderátorská dvojice ranní pořad oživí,“ uvádí ředitelka komunikace Lucie Melecká. „Gabriela i Aleš mají s moderováním Snídaně již několikaleté zkušenosti a jsou to velcí profesionálové. Tentokrát si však budou moci vyzkoušet, jak jim to ladí společně. Věřím, že si je diváci oblíbí,“ doplňuje.

​„Aleše znám od svých dvaceti let, jsme skoro stejně staří. Máme za sebou pestrý profesní život a věřím, že si budeme vzájemně dobrou inspirací,“ říká s úsměvem Gabriela Partyšová. „Na naši společnou práci se moc těším. Je to profese, která mě neskutečně baví a naplňuje,“ dodává.

„Splnil se mi sen. Tedy hned dva sny. Jednak jsem moc rád, že se můžu po roce do Snídaně vrátit, a pak ještě navíc po boku Gabriely. Vždycky s ní byla ohromná legrace. Máme rádi stejný typ humoru, tak věřím, že nám to spolu půjde…“, tváří se spokojeně Aleš Lehký.

Ani jeden z nich nebude ve Snídani nováčkem. Gabriela tento pořad uváděla s Pavlem Svobodou, Aleše si zase diváci pamatují po boku Ivety Kořínkové.

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Snídaně

Články k pořadu Snídaně

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady