Soutěžte se Snídaní! Vyhrajte s Q aktivní pobyt v romantické Telči

Penzion Panský dvůr Telč se nachází ve volnočasovém areálu Panský dvůr a je určen právě pro aktivní trávení volného času. Nehledě na věk a koníčky, v tomto areálu každý si zde najde to své.

Jste milovníci adrenalinu? Potom vás bude bavit unikátní Lanové centrum. Nebo upřednostňujete kulturu? V tom případě vás nadchne bohatý kulturní program včetně kina, výstav, divadel, koncertů, festivalů.

Součástí komplexu je navíc vše, co potřebujete pro váš spokojený pobyt. Panská restaurace a pivovar, ubytování, půjčovna elektrokol, turistické informační centrum, lanové centrum, dětská herna, výběh s ovcemi a další. Areál leží necelých 500 m od krásného renesančního náměstí zapsaného na seznamu světového dědictví UNESCO.

​​Na výherce týdenní soutěže ve Snídani s Novou bude čekat jedna noc pro celou rodinu v penzionu Panský dvůr v Telči, snídaně formou bufetu, prohlídka Panského pivovaru, vstup na lezeckou stěnu, vstup do herny U zvířátek a vstup do expozice V podzámčí. Navíc se můžete kdykoli vydat do krásného historického centra Telče, města s neopakovatelnou (až pohádkovou) atmosférou.

Vysočina Tourism, která spolu s Panským dvorem poskytla výhru do soutěže, je držitelem certifikátu „Q“ Českého systému kvality služeb, který spravuje agentura CzechTourism. Tento certifikát získávají podnikatelé v cestovním ruchu, kteří si hlídají kvalitu svých služeb a potřeby zákazníků jsou pro ně prioritou. Qéčka získávají destinační organizace, hotely, muzea a zámky, informační centra nebo třeba zajímavá místa pro rodiny s dětmi a další. Držitele certifikátu poznáte podle viditelně umístěného červenomodrého Qéčka. Tipy na zajímavá místa s Qéčkem zveřejňuje ve své rubrice portál Kudy z nudy.

FOTO:  CzechTourism

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Snídaně

Články k pořadu Snídaně

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady