Soutěžte se Snídaní s Novou: Kdo vyhrál pro svou maminku čokoládové potěšení?

Maminky si zaslouží to nejjemnější oslovení, a proto raději než Den matek oslavujeme s Milkou Den maminek. Ten připadá na druhou květnovou neděli - 10. 5. 2020. Diváci Novy mohli pro své maminky vyhrát ještě před samotným svátkem čokoládové potěšení od Milky! Stačilo v týdnu od 4. května sledovat Snídani s Novou.

Naše maminky si zaslouží to nejlepší, protože to samé chtějí i ony pro nás. Zahrnují nás láskyplnou něhou a dělají pro nás, co nám na očích vidí. Nikdy však za to nechtějí nic na oplátku. O tom je ta pravá mateřská láska, která nezná hranic a limitů. Jak maminkám za to všechno poděkovat? Začněte například tím nejjemnějším oslovením. Používejte místo „matka“ „maminko“. Ona vás pak odmění nezapomenutelným úsměvem. Darujete ten nejprostší, ale zároveň nejosobnější dárek!

Čím maminky dále potěšit? Jak jim alespoň trochu vrátit to, co nám poskytly, co nám do života daly a jakými hodnotami nás obohatily? Pralinky I Love Milka budou tou nejlepší možnou volbou. Jsou totiž vyrobeny z kvalitního mléka z alpské přírody, které jim dodává tu nejjemnější a nejlahodnější chuť. Balení ukrývá hned několik čokoládových srdíček s lískooříškovou krémovou náplní a krabička tvaru srdce zároveň dodává dárku punc elegance a osobitosti. Na každé krabičce je navíc ponechán prostor, do kterého může každý z nás vepsat svůj originální a hlavně srdečný vzkaz, díky kterému bude ten letošní svátek maminek ještě výjimečnější. Naše maminky si to zaslouží!


Přečtěte si celý herní řád ZDE!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Snídaně

Články k pořadu Snídaně

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady