Privátní wellness i lahodné víno: Vyhrajte pohádkový pobyt na zámku v Liblicích!

Užijte si pohádkový pobyt v zámeckém Superior pokoji s privátním wellness pro 4 osoby. Stačí se zapojit do soutěže se Snídaní s Novou!

Ve středních Čechách najdete mnoho krásných zámků, ne ve všech se ale můžete také ubytovat. Zámecký hotel Liblice (který je mimo jiné od roku 1945 konferenčním centrem Akademie věd České republiky) Vám tuto výjimečnou příležitost nabízí, navíc se zde setkáte s originálním historickým nábytkem po původních majitelích – můžete si tak například představovat, že ležíte na posteli, na které kdysi dávno spala kněžna. Historie zámku Liblice totiž sahá až do roku 1699. 

Zámecký hotel Liblice leží v malebném zákoutí severní části Středočeského kraje, nedaleko soutoku Labe a Vltavy, v oblasti, kde se rodí ta nejlahodnější česká vína. Hotel najdete při cestě z Mělníka na Mladou Boleslav, nedaleko loveckého revíru Hostín a Kokořínského údolí s přírodním koupalištěm Harasov a dominantou hradu Kokořín.

FOTO:  Zámek v Liblicích

​Soutěžit můžete o Dárkový poukaz na ubytování na zámku Liblice pro 4 osoby na 2 noci s platností do 31. 1. 2021. Ubytováni budete v zámeckém pokoji Superior, při příjezdu vás čeká welcome drink na recepci a pralinky na pokoji. Poté můžete strávit relaxační hodinku v zámeckém privátním wellness. Wellness je držitelem certifikátu kvality „Q“ a můžete se spolehnout, že se od Vás postarají profesionálně a s osobním přístupem. Pobyt si můžete obohatit o ochutnávku místního vína a gastronomie nebo procházkami po místní zámecké zahradě a okolí. Součástí hotelu je totiž i zámecká restaurace, francouzská zahrada s oborou i letní terasa s výhledem do parku – o využití volného času tedy nebudete mít nouzi. Pro výhru této nádherné ceny stačí správně zodpovědět otázku v soutěži, která probíhá od pondělí do pátku ve Snídani s Novou! 

Wellness zámeckého hotelu Liblice je držitelem certifikátu „Q“ Českého systému kvality služeb, který spravuje agentura CzechTourism. Tento certifikát získávají podnikatelé v cestovním ruchu, kteří si hlídají kvalitu svých služeb a potřeby zákazníků jsou pro ně prioritou. Qéčka získávají hotely, muzea a zámky, informační centra nebo třeba zajímavá místa pro rodiny s dětmi a další. V zimě se můžete vydat i za certifikovanými wellness centry nebo lyžařskými středisky. Držitele certifikátu poznáte podle viditelně umístěného červenomodrého Qéčka. Tipy na zajímavá místa s Qéčkem zveřejňuje ve své rubrice portál Kudy z nudy.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Snídaně

Články k pořadu Snídaně

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady