Noví moderátoři Snídaně s Novou mají strach z jedné zásadní věci. Tréma to není

Již od pondělí 15. dubna se mohou diváci pořadu Snídaně s Novou těšit na zbrusu novou moderátorskou dvojici ve složení Milan Peroutka a Nikola Čechová. Jak se oba noví členové ranního pořadu na novou práci těší a čím se budou od svých kolegů lišit?

Milan Peroutka, kterého mohou diváci znát z oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, nebo také z úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas, bude působit ve dvojici s Nikolou Čechovou alias Shopaholic Nicol, jejíž YouTube kanál je jedním z nejúspěšnějších v Česku.

 

Oba jsou z nové výzvy velice nadšení a hrozně se těší. Mladá dvojice již má zkušenosti s moderováním z jedné hudební televize. Snídaně s Novou je pro ně zcela nová výzva. „Ve Snídani je několik režisérů a je pravda, že když je třeba jeden pán, tak nám říká, buďte klidně více free, tak záleží, kdo to režíruje. Snažíme se najít něco mezi tou hudební televizí a Snídaní a samozřejmě tím, co diváci televize Nova očekávají,“ říká Milan. Nikola se vším co říká, souhlasí a doufá, že to takhle bude fungovat.

 

FOTO:  TV Nova

Z čeho mají největší obavy a co divákům nabídnou? Na to se podívejte ve videu.

Galerie

 

 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Snídaně

Články k pořadu Snídaně

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady