VALENTÝNSKÁ SOUTĚŽ: Vyhrajte hodnotné ceny se Snídaní s Novou!

VALENTÝNSKÁ SOUTĚŽ: Vyhrajte hodnotné ceny se Snídaní s Novou!
Zdroj: Nova.cz

Od 8. 2.2019 do 14.2.2019 v pořadu Snídaně s Novou probíhá Valentýnská soutěž o množství hodnotných cen, které si nemůžete nechat ujít!

Každý den se ve Snídani s Novou dvakrát objeví zamilovaný klip. Již první tóny písničky jsou impulsem pro Vás, diváky, abyste volali na telefonní číslo 601 00 66 99. První volající si vybere číslo od jedné do deseti. Pod každým číslem se schovává hodnotná cena.

A na jaké ceny se můžete těšit?

1.  Cenere Coccolo – Party mirror: Od společnosti Party mirror vyhráváte pronájem fotokoutku v podobě party zrcadla, které disponuje celoplošným dotykovým displejem, díky kterému je možné vylepšit svou fotku před vytištěním nebo sdílením na sociální sítě.

2.  Decoland: Vyhráváte voucher v hodnotě 4.000,-Kč na zboží z interiérového a kuchyňského studia Decoland a k tomu designový odšťavňovač Juicy Salif od Philippe Starcka.

3.  Diva center – Marrionaud: Síť parfumerií Marionnaud věnovala hodnotnou výhru, 2 dárkové sety vůní italské luxusní značky Missoni.

4.  Lázně Teplice nad Bečvou: Vyhráváte relaxační pobyt Lázeňská ochutnávka pro 2 osoby na 3 dny. Výru do soutěže věnovali Lázně Teplice nad Bečvou.

5.  Nuanace svatební dům: Vyhráváte poukaz v hodnotě 9.000,-Kč na pronájem svatebních šatů dle vlastního výběru do svatebního domu Nuance.

6.  PR předměty TV Nova: Balíček předmětů TV Nova
1x zástěra MasterChef
1x prkýnko MasterChef
1x hrnek The Voice
1x bezdrátová sluchátka The Voice
1x gel na ruce Profesor T
1x hrnek Kameňák

7.  PR předměty TV Nova: Balíček předmětů TV Nova
1x zástěra MasterChef
1x prkýnko MasterChef
1x hrnek The Voice
1x bezdrátová sluchátka The Voice
1x gel na ruce Profesor T
1x hrnek Kameňák

8.  Štěpánka Kurfiřtová – Stefany šperky: Výhrou je ručně vyrobený šperk s přírodním kamenem Labradoritem, doplněný náušnicemi. Značku Stefany vytváří rodinná firma Štěpánky Kurfiřtové, která má dlouholetou tradici. Její šperk nosí například členka britské královské rodiny, princezna Sophie.

9.  TerraPIN – Faith in nature: Vyhráváte roční zásobu tradiční anglické přírodní kosmetiky Faith in Nature. Obsahuje 99%přírodních ingrediencí, 100%přírodní vůně a je ve 100% recyklovaných obalech. Jemné čistící a pečující složky a oleje v bio kvalitě chrání pokožku i přírodu.

10.  Vinicola – Rodinné vinařství Břeclav: Vína Rodinného Vinařství Břeclav vznikla spojením tradičních moravských vinařských postupů a moderních technologií. Součástí výhry jsou přívlastková vína ze špičkových poloh Slovácké a Velkopavlovické oblasti.

Jak na to? Herní řád naleznete ZDE.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Snídaně

Články k pořadu Snídaně

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady