VIDEO: Hanka Reinders poprvé ukázala syna na veřejnosti. Promluvila o křtu mlékem!

Vyměnit mléko za šampaňské? Moderátorka Hana Reinders v rozhovoru objasnila dění na křestu manželovy tělocvičny a podělila se i o historky z mateřství.

Moderátorka Snídaně s Novou Hana Reinders Mašlíková otevřela se svým manželem, českou ikonou smíšených bojových umění (MMA), Andrém Reinders novou tělocvičnu. Kmotrem nového gymu se stal jejich novorozený syn. Hanka je zodpovědná matka, a tak přišla s nápadem, aby Andrés junior pokřtí tělocvičnu mlékem namísto šampaňského.


VIDEO: Hanka Reinders musela den sloužit Petru Říbalovi! Kromě vaření vyžadoval i masáž!
 

Nakonec její plán nevyšel, neboť přes všechny přípravy zapomněla mléko pro syna doma! Nově otevřená tělocvična v pražských Stodůlkách tak byla tradičně pokřtěna bublinkami. Snad se kmotr nenapil, jestli má následovat vzor svého otce, bude se muset od alkoholu držet dál.

FOTO:  Profimedia

Manželé mají ve výchově jasno. Budou svého syna podporovat v tom, co ho bude bavit. „Třeba je to budoucí nástupce manžela, nebo třeba bude chtít hrát šachy,“ komentuje budoucnost Hanka Reinders. Ať si jejich syn vybere cokoli, je už teď jasné, že mu jeho rodiče připravili to nejlepší zázemí.

 

Na slavnostním otevření se Hanka podělila o radosti a strasti, které ji mateřství přináší. Výchovu syna si maximálně užívá i během řešení nevyžádaných „nehod“. „Dokáže čůrat docela do výšky, třikrát v týdnu jsem totálně počůraná,“ smála se Hanka.


Na Hanku ve Snídani se podívejte ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

GRATULUJEME! Moderátorka Hana Reinders se stala maminkou. Pochlubila se nádhernou fotkou syna

PRANK V ŽIVÉM VYSÍLÁNÍ: Podívejte se, co provedli moderátorovi počasí. Určitě mě vyrazí, bojí se Hanka Reinders

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Snídaně

Články k pořadu Snídaně

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady