ODHALENÍ: Moderátorka Tereza Jandová je těhotná! Bude to holka, nebo kluk?

Moderátorka Počasí a Ranních televizních novin Tereza Jandová oznámila radostnou novinu. Je těhotná! Bude mít holčičku, nebo chlapečka? A jak na radostnou zprávu reagoval manžel?

Terezu Jandovou diváci můžou pravidelně vídat na televizních obrazovkách už dlouhých pět let. K práci moderátorky se ale nedostala úplně snadno. V televizi Nova začínala jako reportérka, ale už tenkrát věděla, že chce být moderátorkou. Od té doby, co svou vysněnou práci dostala, se na ni pravidelně a zodpovědně připravuje. A je to vidět. Tereza díky své profesionalitě a příjemnému vystupování má nemalý počet fanoušků, kteří ji podporují.

 

FOTO:  Instagram

S příchodem pátého roku, kdy je Tereza na televizních obrazovkách Novy, přišla i jiná radostná událost. Moderátorka je ve čtvrtém měsíci těhotenství! Všechny určitě zajímá, jestli bude mít holčičku nebo kluka. „Já to ještě nevím, takže ani nenakupuji žádný oblečky, ale jsem strašně zvědavá. Když jsem byla mladší, tak jsem si říkala, že si to nechám jako překvapení, ale on to člověk nevydrží." prozradila šťastná Tereza.


O pohlaví dítěte hodně napoví v těhotenství chutě nebo nevolnosti. Terezu naštěstí dostihl jen ten příjemnější příznak. „Tolik nezdravého jídla, co si dávám teď, jsem v životě nesnědla. Ale ono se říká, že si má dát člověk, na co má chuť v míře, takže tak to i dělám." moderátorka si těhotenství tedy náležitě užívá.

FOTO:  Instagram

S oznámením těhotenství otci dítěte si Tereza počkala hezky na Vánoce pod stromeček. Vydržet utajit takovou novinu ale nebylo vůbec jednoduché. Moderátorka to ovšem dokázala a udělala tak svému manželovi nezapomenutelného ježíška. „Musela jsem to vydržet deset dní do Vánoc. Manželovi jsem to nalepila do vánočního přáníčka, byl v šoku stejně jako předtím já," směje se brzy již novopečená maminka.

Galerie

Na mateřskou dovolenou se zatím Tereza nechystá, takže nadále ji můžete vidět ve Snídani s Novou nebo při Počasí.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

DRAMA NA PLACE: Natáčení filmu Nádherné bytosti málem skončilo katastrofou. Blížila se velká přírodní pohroma!

NEUVĚŘITELNÉ ZAČÁTKY: Než se Arrow stal superhrdinou, předcvičoval aerobik pro ženy!

ODHALENO ZE SUPERSTAR: Jak se baví hvězdná porota a je největším tahounem? Podívejte se na video!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Snídaně

Články k pořadu Snídaně

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady