VIDEO: V kolik hodin musí vstávat tým Snídaně s Novou? Zvyknout se na to prý nedá!

Pořad, ve kterém se vystřídal vůbec největší počet moderátorů, je ten, který vás každé ráno budí v 5:55. Snídaně s Novu je tu už od roku 1994 a těchto dnech slaví velké kulaté výročí!

Tým Snídaně s Novou vstává v době, kdy ostatní ještě spí tím nejtvrdším spánkem. Dlouhých 24 roků divákům už od brzkého rána přináší moderátoři zajímavá témata, nejčerstvější zprávy, netradiční recepty a v neposlední řadě také zajímavé hosty.

FOTO:  TV Nova


Martin Novotný v televizi začínal před dvaceti lety, tehdy jako reportér, dnes už je deset let v čele Snídaně s Novou. Jeho úkolem je, aby pořad diváky stále bavil.


Narozeniny slaví nejen televize Nova, ale i Snídaně s Novou! A dokonce jde o významné kulaté výročí! Od začátku existence televize Nova bylo odvysíláno už 6 tisíc dílů a celkem v pořadu přivítali 36 tisíc hostů.


FOTO:  Instagram


Tipnete si, který z moderátorů je v pořadu od samého začátku? Je jím Pavel Svoboda, který navíc poprvé vysílal na své narozeniny. „Pamatuju si to proto, že v ten den mám narozeniny a fór je ještě v tom, že budu mít přesně půlku života spojenou s televizí Nova,“ prozradil sympatický moderátor, po jehož boku se vystřídalo už nespočet moderátorských partnerek. Nyní tvoří dvojici s Gábinou Partyšovou. Jak velký je tým, který se podílí na tvorbě živého vysílání, se dozvíte ve videu.

 

Oslavte narozeniny společně s TV Nova a zavzpomínejte na zásadní pořady a momenty historie televize díky retro projektu Stroj času!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PRANK V ŽIVÉM VYSÍLÁNÍ: Podívejte se, co provedli moderátorovi počasí. Určitě mě vyrazí, bojí se Hanka Reinders

VIDEO: Porotce Ben Cristovao se představuje. Proč budou soutěžící letošní SuperStar vzhlížet právě k němu?

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Snídaně

Články k pořadu Snídaně

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady