• Pořady
  • Snídaně
  • Snídaně prošla obrovskou proměnou. Moderátoři prozradili, co je jinak

Snídaně prošla obrovskou proměnou. Moderátoři prozradili, co je jinak

Moderátorské trio pořadu tvrdí, že pro ně není nic snazšího než ranní vstávání. Zvládl to Leoš Mareš, tak proč bychom to nezvládli také my, vtipkují. Opravdu je to tak, nebo se každé ráno lopotí po čtyřech ze svých pohodlných pelíšků? Ondřej Havel vše uvedl na pravou míru. Mají ve Snídani totiž kardiology a dost se to hodí!

Barbora Šimková, Johan Mádr i Ondřej Havel jsou moderátoři ranního pořadu Snídaně, který se v televizním vysílání objevuje téměř od samého počátku vysílání TV Nova. S novými moderátory prošel pořad výraznou proměnou, ale na ranním vstávání se nic nezměnilo.

Když vstáváte do Snídaně na pátou ranní

Snídaně se tradičně vysílá od 5:55, proto se moderátorů opakovaně všichni doptávají, jak to s tím vstáváním doopravdy mají. Bára šla s pravdou ven. „Máme dokonce svou soukromou skupinu v kolik vstáváš'. Je to právě i kvůli tomu, že se nás lidé pořád ptají, v kolik vstáváme. Já osobně vstávám ve čtyři,“ prozradila moderátorka. „Ale všichni jsme na pátou prostě ve studiu,“ dodávají společně.

Galerie

Po večírku nutná záchrana od kardiologa

Snídaňáři mají v očích lesk králů a královen večírků. Mohou si to ale s ranním vstáváním dovolit? Roztáčet hvězdné oblohy, když vás čeká budík o čtvrté, asi nebude úplně nejjednodušší. O tom moderátoři vědí své. Báře se povedlo zůstat vzhůru 24 hodin, „Naštěstí si zveme do Snídaně kardiology…“, dodal s vtipem Ondřej.  

Novinky ve Snídani zvedly ze židle i Rebeccu Diatilovou

Snídaně jsou dvě. První se vysílá přes týden a druhá se vysílá o víkendu. Právě ve Víkendové Snídani moderátorka Rebecca Diatlová málem vyletěla z kůže! Co se stalo? Na celou eskapádu se můžete podívat na instagramovém profilu Snídaně, kde se sdílí i zákulisí pořadu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Snídaně (@snidanesnovou)

Trio Barbora Šimková, Johan Mádr a Ondřej Havel

Další vtipné scénky můžete očekávat pravidelně. Johan Mádr prozradil všechny novoty, které si pro diváky Snídaně připravili: „Máme pro Romana Stašu nachystané kolo neštěstí. Každý pátek si vylosuje něco nečekaného ke svému vaření. Teď měl chňapky a bylo to poprvé, kdy se Roman Staša nesmál.“ Další novinky jsou například blesková výzva a tajný host, o kterém moderátoři nic neví a rozhovor musí připravovat přímo na místě.  

Roman z MasterChefa učí moderátory vařit

Pamatujete na Romana Stašu v MasterChefovi? V soutěži prošel velkou proměnou a postupně se vypracoval od amatérského kuchaře na profesionálního učitele. Kluky ve Snídani totiž učí vařit a pochvaluje si, jak jsou šikovní. „Podali jsme si chlapskou ruku na to, že se naučí vařit a oni opravdu makají… Jsou moc šikovní,“ dodává vítěz MasterChef Česko 2020.   

​Snídani sledujte každé ráno od 5:55 na TV Nova. Nebo najdete celé díly také na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Snídaně

Články k pořadu Snídaně

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady