• Pořady
  • Snídaně
  • Hvězdná zpěvačka LP už podruhé na Nově. K snídani dostala chipsy a pivo

Hvězdná zpěvačka LP už podruhé na Nově. K snídani dostala chipsy a pivo

Zpěvačka LP dorazila už podruhé do Snídaně, kde promluvila o novém videoklipu, který bude v Česku natáčet. A od moderátorů dostala netradiční snídani.

LP, zpěvačka s italskými kořeny, se po téměř třech měsících vrátila do České republiky. A zamířila rovnou do Snídaně.

Hvězdný host na Nově

Zpěvačka se stala speciálním hostem čtvrteční Snídaně, kde si pro ni na úvod moderátoři Ondřej Havel a Johan Mádr připravili překvapení. Zpěvačka si totiž ráda užívá neobvyklé snídaně, a tak pro ni nachystali chipsy, pivo a víno. „Přísahám, tohle je přesně to, co jsem chtěla k snídani a co často nedostávám. Když se mě lidé ptají, jestli si dám vejce benedikt, tak říkám ne. Dám si Plzeň a brambůrky prosím,“ řekla LP.

Uchvácení Prahou i nový videoklip

Zpěvačka ve Snídani prozradila důvod návratu do Česka a také přiznala, že si Prahu oblíbila. Nevyrazila sem ale za památkami, protože se bude muset věnovat práci. „Budu natáčet další videoklip... Když jsme ho natáčeli předtím, moc se mi to líbilo. A dostali jsme na něj pozitivní zpětnou vazbu,“ radovala se.

Videoklipy vytváří zpěvačka spíše jako malý film, skrze který může promlouvat k lidem. „Myslím si, že videoklipem se přenáší také hodně emocí. A o to se pokouším, když vytvářím svou hudbu. Mám ráda hudbu, která je emotivní,“ vysvětlila.

Práce na novém albu

Během rozhovoru LP také fanouškům prozradila, co dalšího chystá. „Na nové desce, kterou brzy vydám, bude píseň Wilde. A asi bych to ještě neměla říkat, ale bude to spolupráce s umělkyní Levante,“ prozradila.

Celý díl Snídaně se zpěvačkou si pusťte na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Snídaně

Články k pořadu Snídaně

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady