• Pořady
  • Snídaně
  • SOUTĚŽ: Sledujte Snídani a vyhrajte balíček výrobků české značky Tescoma!

SOUTĚŽ: Sledujte Snídani a vyhrajte balíček výrobků české značky Tescoma!

SOUTĚŽ: Sledujte Snídani a vyhrajte balíček výrobků české značky Tescoma!
Zdroj: TV Nova

V týdnu od 7. 8. 2023 do 11. 8. 2023 můžete díky sledování ranní relace Snídaně na TV Nova vyhrát zajímavé ceny! Soutěží se o balíček od Tescomy, české značky s nápady. Zkusíte své štěstí?

Balíček, který můžete vyhrát, obsahuje elektrickou sušičku potravin z řady President, blok na nože se 6 kovanými noži a odšťavňovač pro šetrné odšťavňování ovoce a zeleniny za studena. A pozor! Navíc všichni, kteří se soutěže zúčastní, získají individuální slevový kód na nákup výrobků na e-shopu Tescoma! Jak se do soutěže zapojit?

Vaším úkolem bude správně zodpovědět soutěžní otázku vyhlášenou v pořadu. ​Odpověď zašlete formou SMS zprávy ve tvaru SNIDANE mezera A nebo B na číslo 906 11 06. Technicky zabezpečuje ATS Praha, cena SMS je 6 KČ vč. DPH. V pátek budeme losovat jednoho výherce tohoto balíčku. Zasílat soutěžní SMS můžete kdykoli od prvního vyhlášení soutěžní otázky v pořadu v pondělí 7. 8. 2023 až do pátku 11. 8. 2023 do okamžiku, kdy bude ve Snídani oznámeno ukončení soutěže. Počet soutěžních SMS zaslaných z jednoho mobilního telefonu, resp. čísla není omezen.

Soutěž Snídaně s Novou
Soutěž Snídaně s Novou  |  FOTO:  TV Nova

Než se do soutěže zapojíte, přečtěte si celý herní řád, kde najdete veškeré podrobnosti a detaily účasti. Přejeme hodně štěstí!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Snídaně

Články k pořadu Snídaně

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady