SKVĚLÁ ZPRÁVA: Rosnička Katka Němcová se stala poprvé maminkou! Jaké netradiční jméno miminku dala?

SKVĚLÁ ZPRÁVA: Rosnička Katka Němcová se stala poprvé maminkou! Jaké netradiční jméno miminku dala?
Zdroj: archiv Kateřiny Němcové

Oblíbená moderátorka počasí Televize Nova, Kateřina Němcová, se včera stala poprvé maminkou. S přítelem Miroslavem Podrazkým se dočkali a narodila se jim dceruška. Jaké netradiční jméno dostala?

Oblíbené a sympatické moderátorce relace Počasí se narodil první potomek. Se svým přítelem Mirkem, který hraje fotbal za Viktorii Žižkov, se konečně dočkali. A 27. září 2017 se jim narodila dceruška. A jméno dostala doopravdy netradiční.

FOTO:  TN.cz/Jakub Deml

Pár přemýšlel nad jménem delší dobu, nic konkrétního ale v průběhu těhotenství Katka prozradit nechtěla. „Pro kluka je to složitější, pro holčičku už vymyšleno máme a je takové netradiční. Ale do poslední chvíle si jména necháme pro sebe, nechceme, aby nám do toho kdokoli mluvil," vysvětlila v létě. Včera se ale již pochlubilá krásnou fotku na svém instagramovém profilu, kde svým fanouškům prozradila jméno. Je to netradiční, ale krásné jméno Malvínka.
FOTO:  Instagram

Miminko Katka a její přítel plánovali. „Jestli by mi v životě něco nemělo utéct, tak je to mateřství," svěřila se sympatická blondýnka.

Na mateřství se ohromně těší a bude si ho chtít co nejvíc užít. Určitě se ale nechce od práce úplně odstřihnout. „Ideální by bylo být pět dní v týdnu maminkou a dva dny si zajít do práce. I pro tu mamku je příjemný, když může od plínek a od všeho na chvilinku utéct. Určitě neplánuju se na dva tři roky úplně odříznout od televize,“ řekla a dodala, že dětí by rozhodně chtěla víc než jen jedno.

Kateřině a její dcerušce Malvínce samozřejmě přeje hodně zdraví a všeho dobrého i celá redakce zpravodajství TV Nova a už teď se všichni těší na její návrat na obrazovky.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Dojemné loučení! Těhotná rosnička Katka Němcová držela slzy


BABY BOOM NA NOVĚ: Tyhle krásky prozradily pohlaví svých miminek! Jedna si to však nechává pro sebe
Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Snídaně

Články k pořadu Snídaně

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady