• Pořady
  • Snídaně
  • Soutěžte se Snídaní: Vyhrajte voucher na zájezd do Egypta!

Soutěžte se Snídaní: Vyhrajte voucher na zájezd do Egypta!

Soutěžte se Snídaní: Vyhrajte voucher na zájezd do Egypta!
Zdroj: TV Nova

Soutěžte se Snídaní o voucher v hodnotě 20.000 Kč na all inclusive zájezd do Egypta. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku a můžete vyrazit!

Nyní zbystřete! Máte rádi severoafrickou zemi věčného léta, starobylé památky, slunce, Saharu, majestátní řeku Nil nebo teplé Rudé moře s bohatým podmořským životem a písečnými plážemi? Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli ano, můžete s námi po celý týden soutěžit o voucher v hodnotě 20.000 Kč na all inclusive zájezd od CK ETI – specialisty na Egypt s vlastní hotelovou sítí RED SEA HOTELS.

Soutěž bude probíhat v období od 24. 7. do 28.7 .2023. Úkolem soutěžících bude zodpovědět soutěžní otázku, která bude vyhlášena v rámci pořadu Snídaně vysílaného na programu NOVA, a svoji odpověď zaslat e-mailem na adresu [email protected] nejpozději do 8 hod. dne 28.7.2023. Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „Prázdniny“ a v textu zprávy je třeba kromě odpovědi na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt. E-maily, které nebudou obsahovat požadované údaje, nebudou do Soutěže zařazeny.

Přejeme hodně štěstí!

Přečtěte si celý herní řád. 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Snídaně

Články k pořadu Snídaně

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady