• Pořady
  • Snídaně
  • Letní soutěž pro diváky pořadů Snídaně a Víkendová Snídaně je tu! Vyhrát můžete skvělé ceny

Letní soutěž pro diváky pořadů Snídaně a Víkendová Snídaně je tu! Vyhrát můžete skvělé ceny

Letní soutěž pro diváky pořadů Snídaně a Víkendová Snídaně je tu! Vyhrát můžete skvělé ceny
Zdroj: TV Nova

Soutěž bude probíhat v období od 19. 6. 2023 do 2. 7. 2023. A to každý den v rámci Snídaně a Víkendové Snídaně na Nově.

Každý den několikrát zazní v pořadu „ŠUMĚNÍ MOŘE“. A už první tóny jsou impuls pro vás, abyste volali na telefonní číslo 601 00 66 99. První volající má možnost si vybrat číslo od jedné do patnácti. Pod každým číslem se skrývá hodnotná cena.

Seznam cen:

Poukaz na wellness pobyt na 3 noci v oblíbeném Hotelu Millenium v Karlových Varech. V ceně 8 000 Kč. Těšit se můžete na dobré jídlo a královské procedury jako privátní whirlpool, masáž a saunový svět.

Espresso kávovar od společnosti KitchenAid. Kávovar je navržen tak, aby umožnil komukoli ovládnout umění výroby espressa a přitom se hodil na každou kuchyňskou linku.

Pronájem nového vozu Opel Astra s plnou nádrží na celý týden. K tomu získáváte letní doplňky od značky OPEL. Věříme, že si jízdu užijete

Velká sada drogerie DEDRA INNOVATIONS pro čistou a voňavou domácnost. Součástí výhry jsou přírodní eko aviváže, parfémy na praní, koncentrované prací prášky a gely nebo řada parfemovaných sójových eko svící. Cenu věnuje firma DEDRA - český výrobce drogerie a kosmetiky.

7 vstupů do rodinného zábavného parku Krtkův svět. Navštívíte prolézačky, skluzavky, trampolíny, lanové centrum, grilovací místa a mini zoo se zvířátky, které můžete nakrmit. V horkých dnech vás osvěží vodní hřiště a bazény. Kolotoče pro děti, vláček, který sveze celou rodinu v Praze Horních Měcholupech.

Balíček od Hamleys – domu, plného atrakcí, kde zábava nikdy nekončí. Balíček obsahuje vstup na atrakce, tradičního Hamleys medvídka, sběratelskou sochu a spoustu jiné zábavy pro děti i dospělé. Celková hodnota výhry je téměř 10 tis. Kč.

Balíček přírodních produktů pro ekologický úklid v hodnotě 4 000 Kč, který do soutěže věnovala společnost Úklid pro klid a uklízecí influencerka Kateřina Brožová. Základem produktů je jen jedlá soda, kyselina citronová, bílý ocet a peroxid vodíku.

Barefoot obuv od českého výrobce firmy SALTIC – s více jak 30letou tradicí. Barefoot od SALTICU je pro svou ponožkovitou konstrukci, způsob ručního zpracování a designu oblíbený a zároveň i návykový. Vhodný do města i do přírody.

Dárkový koš od Rancherských specialit z Jestřebic plný uzenin a masných výrobků z lokálních surovin českých farmářů. Těšit se můžete na speciality v hodnotě 3 000 Kč. Na výběr je z více než 130 druhů výrobků od párečků, paštiček až po masa a různé speciality.

Italský kávovar od společnosti Coffee Maniac pro přípravu italského espressa jako z kavárny se systémem E.S.E. Podů. Součástí výhry je balení kávy Tostini a originál hrníčky na espresso.

Letní balíček výrobků od Tescomy, české značky s nápady. Balíček obsahuje elektrický zmrzlinovač, skládací termokošík, filtrační konvici a soupravu pro zavařování i s teploměrem.

Pamětní mince Vladimíra Remka ze sběratelského cyklu Mléčná dráha. Vladimír Remek se před 45 lety stal 1. československým, 1. evropským kosmonautem, 1. vesmírným cestovatelem z jiné země než SSSR a USA a zároveň i členem 1. mezinárodní posádky v dějinách kosmických letů. K minci z ryzího stříbra vám Česká mincovna přidá ještě výpravné sběratelské album.

Voucher na  víkend plný zážitků v rodinném areálu Lipno pro celou rodinu, vstup na Stezku korunami stromů, Království lesa, Aquaworldu a zapůjčení sjezdových koloběžek. Zažijte to společně a užijte si rodinnou zábavu na Lipně.

Voucher na rodinný zážitkový den v Zooparku Zelčín. Voucher obsahuje plavbu raftem na Vltavě, celodenní vstupenku do kontaktního zooparku a trampolínového centra, komentovanou prohlídku zooparku s možností navštívit uzavřené výběhy a jako bonus rodinnou vstupenku do Zooparku Zelčín pro 2 dospělé a 2 děti na celý rok zdarma.

Voucher v hodnotě 3 000 Kč od rodinného knihkupectví Knihy Dobrovský s dlouholetou českou tradicí. Voucher lze využít na kompletní sortiment knih, učebnic, deskových her a jiných dárků. Uplatnit ho můžete v síti více než 40 prodejen nebo na e-shopu.

Přečtěte si celý herní řád.

 

 

 

 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Snídaně

Články k pořadu Snídaně

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady