Adrenalin a hazard aneb TOP GUN po Česku: Karel Kašák jako Tom Cruise ze slavného filmu!

Adrenalin a hazard aneb TOP GUN po Česku: Karel Kašák jako Tom Cruise ze slavného filmu!

Příběh bojového pilota Mavericka zná snad každý! Jeho hrdost a odhodlání být nejlepší tvoří základní dějovou linku filmu Top Gun. Co s ním má společného moderátor Karel Kašák?

Maverick je mladý pilot, který má nejen potřebu být nejlepší, ale rád by také vystoupil ze stínu svého otce, který zemřel při létání. To z něj dělá nebezpečnou, za to geniální střelu v kabině americké stíhačky.

FOTO:  Archiv TV Nova

Namachrovaný americký frajírek se jde předvádět, jak to umí ve stíhačce i mimo ni, ve svém jádru je to však čestný muž a šlechtic! Mnohé má podobné s moderátorem Počasí Karlem Kašákem! Oba jsou mladí, pohlední, s uhrančivým pohledem, oba chtějí být nejlepší a oba měli těžké dětství. To vše s tím rozdílem, že Karel není žádný namachrovaný frajírek, ale pokorný kluk s dobrým srdcem, který si žije svůj sen.
FOTO:  TV Nova

Karla Kašáka mohou diváci pravidelně vídat na televizních obrazovkách ve Snídani s Novou, do jejíhož týmu se nedávno přidal. Uvádí také relaci Počasí vysílanou v rámci Televizních novin. Karlovi je 29 let a svůj pozitivní přístup rád šíří mezi své okolí. Kromě moderování se věnuje sportu a cestování. Od útlého věku byl veden k divadlu, zpěvu, hraní na piáno a obecně k uměleckému stylu života.
FOTO:  Profimedia

V čem se tedy snaží být jako Maverick? Karel se rozhodl, že si obleče leteckou uniformu a zažije pořádný adrenalin, který Maverick tak miloval. Jenomže místo toho, aby se proháněl v oblacích, tak z letadla vyskočil tandem se svými kamarády a zažil nefalšovaný pocit svobody!
FOTO:  facebookNEPŘEHLÉDNĚTE:

NAHÝ MODERÁTOR POČASÍ na castingu Robinsonova ostrova! Karel Kašák zažil pořádný trapas

UMÍ TOHO VÍC! Nový moderátor počasí se zúčastnil castingu Robinsonova ostrova a šokoval. Jak uspěl?

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Snídaně

Články k pořadu Snídaně

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady