TO VÁM NEDÁ SPÁT: Sexy moderátorka šla s kůží na trh! Dovolenou si užívala jen v rouše Evině

TO VÁM NEDÁ SPÁT: Sexy moderátorka šla s kůží na trh! Dovolenou si užívala jen v rouše Evině
Zdroj: TV Nova

Krásná a sexy moderátorka Snídaně s Novou Iveta Kořínková se toho nebojí! Se svým partnerem vyrazila k moři a lákala ho na koupání tak, jak jí Bůh stvořil. A má rozhodně co ukazovat!

Moderátorka Iveta Kořínková, kterou diváci TV Nova mohou vídat ve Snídani s Novou po boku kolegy Aleše Lehkého, si léto užívá plnými doušky. S partnerem vyrazili naposledy do Chorvatska, kde si užívali dobrého jídla, vína a taky jeden druhého.

FOTO:  TV Nova

Iveta moc dobře ví, jak svých ženských zbraní využít, a proto odhodila stud i vrchní díl plavek. Vzrušující chvíle u moře si tak jistě oba pořádně užili. Moderátorka k jedné z fotek přidala i vzkaz pro své fanoušky, který mluví za vše.

Galerie

„Co je dovolená? Dovolit si chodit "nahoře bez", jíst všechno a nepočítat kalorie, válet se na pláži, přečíst celou knížku, nemyslet na nic, myslet na blbosti, usnout na pláži, nečíst maily, nepracovat a flákat se...a stačí i prodloužený víkend...užívejte plnými doušky!“

FOTO:  TV Nova

Chorvatsko ale nebylo jedinou destinací, kterou během letních měsíců navštívila. S rodinou se moderátorka vydala ještě do Kalifornie, kde strávila hned několik týdnů cestováním. Kromě San Francisca a nejznámějšího mostu světa Golden Gate Iveta navštívila také Santa Cruz, kde si užívala mimo jiné i koupání v oceánu.

FOTO:  TV Nova

Známá moderátorka na fotografiích, které na svém instagramovém profilu sdílí se svými fanoušky, doslova září štěstím. Partner, cestování a práce, která ji naplňuje, dělá zkrátka divy...
 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Zemřela žena, bez které by slavná Angelika neexistovala!

FOTO: Jaké herečce patří tohle božské tělo? Vypadá stále jako holčička a hraje ve slavném sitcomu

ODHALENÍ: Otec krásné moderátorky TV Nova promluvil. Jak to bylo s jejími prvními láskami?


Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Snídaně

Články k pořadu Snídaně

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady