Jarní soutěž pro diváky Snídaně: Vstávejte zvesela a vyhrajte krásné ceny

Jarní soutěž pro diváky Snídaně: Vstávejte zvesela a vyhrajte krásné ceny
Zdroj: TV Nova

Jaro je tady, příroda se probouzí a vy můžete vyhrát krásné ceny, pokud budete sledovat ranní relaci Snídaně!

Soutěž probíhá od pondělí 17. 4. 2023 do pátku 21. 4. 2023. Každý den v daném období během vysílání Snídaně zazní „PTAČÍ ZPĚV“ a už jeho první tóny jsou impulsem pro diváky, aby zavolali na telefonní číslo 601 00 66 99. První volající má možnost si vybrat číslo od jedné do dvanácti. Pod každým z nich se skrývá hodnotná cena! Do soutěže se můžete zapojit i opakovaně a získat více cen.

Co můžete vyhrát?

Balíček doplňků výživy pro domácí mazlíčky: kloubní výživu ArtiVit, přípravek na zuby, oleje na srst a spoustu dalších dobrot od české firmy VITAR Veterinae.
Balíček značky ANNA BRANDEJS. Ten obsahuje doplněk stravy Collagen+11, který má kromě mořského kolagenu dalších 11 složek pro krásnou a zářivou pleť. Dále v balíčku najdete také omlazující noční a denní krém ANNA BRANDEJS založený na novém trendu v kosmetice, kterým jsou PREBIOTIKA. Všechny produkty naleznete na www.annabrandejs.cz, protože péče o pleť začíná uvnitř.
UVC antibakteriální vysavač Raycop v hodnotě 6 990 Kč od společnosti BLAKAR. Raycop odstraňuje roztoče, bakterie a viry z matrací a lůžkovin.
Vstupné pro 4 osoby do zábavního parku Mirakulum ve středočeských Milovicích, kde naleznete 12 hektarů zábavy pro celou rodinu. Ke vstupnému získáte navíc balíček cen v celkové hodnotě 6 000 Kč
Poukaz na 24 balení dětských jednorázových plen Eco Comfort značky MonPeri ve velikosti dle vlastního výběru. MonPeri se specializuje na výrobu ekologicky šetrných dětských jednorázových plen a vlhčených ubrousků prémiové kvality.
Rodinné vstupenky do Centra řemesel a bylinných zahrad Botanicus v Ostré a zároveň voucher v hodnotě 2 000 Kč na nákup přírodní kosmetiky Botanicus.
Balíček kuchyňských pomocníků od TESCOMY, české značky s nápady. Můžete se těšit na osmidílnou sadu nerezového nádobí Delight a smoothie mixér z řady President. 
Jarní balíček od švýcarské značky SwissMedicus® , který obsahuje celou řadu bylinných produktů. Všichni určitě znáte Koňskou Mast® pro úlevu od bolesti svalů a kloubů, v balíčku najdete varianty s konopím, s kolagenem a s CDB, a to jak v hřejivé, tak chladivé verzi. Na uvolnění nosu Jezevčí mast – prsní balzám plný lesních silic. A pro ošetření vysušených rukou využijete Konopnou Mast Forte z 30% konopného oleje.
Zahradní box na hadici RollUp S od společnosti GARDENA, výrobce závlahových systémů, robotických sekaček, čerpadel, zahradních nůžek a dalších nástrojů pro každou zahradu. Box stojí na pevném kovovém hrotu, takže jej můžete nainstalovat kdekoliv na vaší zahradě. Hadice se neválí na zemi, nepřekáží a je hned připravena k použití, stačí jednoduše zatáhnout a můžete zalévat.
Horské elektrokolo MTF Mount 5.4. od společnosti Mountfield,které je ideální na pohodové cyklovýlety. Při jízdě vám bude pomáhat středový motor, díky kterému bude i jízda do kopce zábava. Kolo je vybavené baterií o kapacitě 14,5 Ah. Ujedete na něm až 110 km na jedno nabití.
Voucher na libovolný výběr zboží v hodnotě 7 000 Kč od společnosti Semmelrock, zabývající se venkovní betonovou dlažbou, ploty a doplňky zahradní architektury.

Nezapomeňte si před účastí v soutěži přečíst celý herní řád.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Snídaně

Články k pořadu Snídaně

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady