POPRASK NA KONCERTĚ: Jak si Sunny poradil s velkým davem fanoušků? Dostal se až na pódium!

Jak to zvládl? Jaké byly reakce malého štěněte na běsnící dav fanoušků letního koncertu Snídaně s Novou? Co všechno psí dítko předvedlo a jak na něj reagovali návštěvníci? Podívejte se na VIDEO!

Minulý týden jste mohli Sunnyho potkat na snídaňovém koncertu v Děčíně. Není tedy divu, že nemohl chybět ani na tom dalším, který proběhl ve středočeské Příbrami.

FOTO:  Nova.cz

Štěně Snídaně s Novou vyrazilo společně se svou trenérkou Kateřinou z organizace Helppes ven na koncert. Jak probíhal výcvik mezi diváky a jak Sunny celou situaci zvládl?

FOTO:  Nova.cz

Celé dopoledne se bavil nejen Sunny, ale i velký počet fanoušků, kteří v brzkých ranních hodinách zavítali do krásného prostředí Svaté Hory u Příbrami. Není divu, že po celou dobu koncertu byli středem pozornosti nejen účinkující Lukáš Bundil a Petr Lexa z kapely Slza a Marek Ztracený, ale i roztomilé štěně.

FOTO:  Nova.cz


Nepřekvapily ho ani bicí, jako tomu bylo minule. „Už je otřílenej a je tady moc šikovný a velmi klidný,“ zhodnotila Sunnyho chování trenérka Kateřina z organizace Helppes.

FOTO:  Nova.cz


Sunny se tak mimo jiné naučil pohybovat ve velké davu návštěvníků.
 

Více se dozvíte v reportáži z koncertu. A pokud chcete vědět, co celé dny Sunny dělá, sledujte jeho Instagram @snidanovestene!

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Yemi představuje netradiční festival! Na co všechno se můžete na Ynspirology těšit?

VIDEO: Policie má co do činění s vrahem se specifickým postupem! Jakou stopu zanechává?

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Snídaně

Články k pořadu Snídaně

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady