• Pořady
  • Snídaně
  • Netradiční Snídaně s Novou: Co zkomplikovalo přípravy moderátorů i samotné Ewy Farné?

Netradiční Snídaně s Novou: Co zkomplikovalo přípravy moderátorů i samotné Ewy Farné?

První letní koncert Snídaně s Novou se vydařil na jedničku! Zpěvačka Ewa Farna roztančila děčínské publikum a město bude ještě dlouho vzpomínat na tuhle velkolepou akci! Koncertu ale také předcházely dlouhé přípravy!

Přípravy začaly v brzkých ranních hodinách. Byla potřeba postavit stage, postavit led obrazovky, vyzkoušet ozvučení a natáhnout metry a metry přenosových kabelů! Tohle dá opravdu zabrat! Což přiznává i sám moderátor Snídaně s Novou Petr Říbal: „Trénovali jsme dlouho, myslím tak 14 dní, připravovali jsme vizuál do muziky a podobné technické věci. Na samotnou přípravu jsme se sešli ve 14 hodin a vyzkoušeli mikrofony.“

FOTO:  TV Nova

Jak je vidět, Petr se na přípravě podílel opravdu aktivně

 

Petrova slova potvrzuje i další moderátorka Ema Klementová: „Přípravy tady na místě probíhaly od včerejška, přibližně od jedné hodiny jsme byli všichni tady. Stavělo se samozřejmě pódium, potom přišly na řadu kamerové zkoušky, muselo se zkoušet i nejrůznější záběrování a my moderátoři jsme museli vyzkoušet, kam až můžeme s mikrofonem dojít, aby to nepískalo.“

FOTO:  TV Nova

Na pódiu panovala veselá atmosféra

 

Moderátoři Snídaně s Novou měli možnost si vyzkoušet živé vysílání přímo z terénu! I když to tak na první pohled nevypadá, je to úplně něco jiného než vstup ze studia, protože na místě mohli všichni na živo vidět zpětnou vazbu diváků, kterou přes televizní obrazovky neuvidí.

FOTO:  TV Nova

Netradiční Snídani s Novou si užili i diváci

 

A ani ranní přípravu samozřejmě nikdo nepodcenil! Lukáš Maule si například dlouho procházel své oblíbené jazykolamy. Připravit se ale také musela hlavní hvězda koncertu, zpěvačka Ewa Farna! Ta přijela s jednodenním předstihem aby si s kapelou mohla natrénovat show!

 

Jaké pocity prožívala Ewa během netradičního koncertu zjistíte v reportáži. Stejně jako to, jaké komplikace se během příprav objevily!

 

Pokud jste na koncertě Snídaně s Novou chyběli nezoufejte, už tuhle středu bude další velkolepý letní koncert, a to v Příbrami. Chybět nebudou takové hvězdy jako Marek Ztracený a Slza! Tak se přijďte podívat! Více informací naleznete ZDE.

 

Nepřehlédněte:

Po Růžence z Jak se budí princezny se slehla zem! Jak dnes žije a vypadá její představitelka?

SNÍDAŇOVÉ ŠTĚNĚ V AKCI: Jak mu to v rušných ulicích šlo? Předvedlo tento úžasný kousek!


 

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Snídaně

Články k pořadu Snídaně

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady