Rakovina, nemocné dítě a ztráta důvěry. Změňte to! Ale život není jen trpký. Dopřejte jedné z vás změnu!

Rakovina, nemocné dítě a ztráta důvěry. Změňte to! Ale život není jen trpký. Dopřejte jedné z vás změnu!
Zdroj: Nova.cz

Potřebují podpořit, rozveselit. Jejich životní cesta nebyla snadná, s nepřízní osudu bojují, jak mohou. Je čas, aby se na chvíli někdo postaral o ně. Hlasujte pro dámu, která stráví den v rukou profesionálů, podstoupí změnu image a opět zazáří.

Díky Proměnám se Snídaní s Novou jsou čtyři dámy, se kterými se život nemazlil, o něco šťastnější. Podstoupily v rukách profesionálů kompletní a prospěšnou změnu vzhledu, jak můžete vidět zde. A to i díky vám! Páté a finálové kolo je tady, vyberte poslední dámu, jejíž příběh vás zasáhl nejvíc, a změnu image jí přejete. Dejte jí hlas v anketě a dopřejte jí den, který bude jen její.

 

Magda Budínová, Brno

FOTO:  Soukromý archiv


Dobrý den, jmenuji se Magda Budínová a je mi 49 let. Většinu života jsem byla celkem vyrovnaná a sebevědomá žena. Před 10 lety jsem začala soukromě podnikat a vedla jsem úspěšně prosperující firmu. V roce 2015 se však vše změnilo. Onemocněla jsem rakovinou prsu a život se nejen mě, ale i celé mé rodině obrátil vzhůru nohama. Rok 2016 jsem strávila mezi nemocnicí a postelí. Přišla jsem o vlasy a vlivem hormonálních léků a kortikoidů jsem přibrala. Nyní už je vše špatné za námi a já se začínám cítit lépe. Bohužel v okamžiku, kdy jsem se přestala bát o svůj život, začala jsem se bát vrátit k normálnímu životu. Vlasy mi sice již začaly růst, ale nedokážu se znovu najít. V době léčby jsem se tak moc těšila na uzdravení a teď se nedokážu k normálnímu životu vrátit. Šaty ve skříni jsou mi malé a ta divná tvář, která na mě kouká ze zrcadla, je najednou cizí. Nevím, co si mám obléknout a hlavně – co si počít s těmi krátkými divnými vlasy, které mi vyrůstají na hlavě. Stydím se chodit mezi lidi, protože to prostě nejsem já. Moc bych chtěla najít ztracenou důvěru v sebe samu, začít se zase líbit manželovi, který to se mnou všechno vydržel. Chtěla bych třeba pozvat zase synovi kamarády na oslavu narozenin, ale nedůvěra v sebe samu, to jak teď vypadám, mi v tom všem brání.

Lékaři mi sice zachránili život, ale vaše nebo vlastně moje Proměna, by mi mohla pomoci zase začít ten život žít.

 
 

Petra Čejkovská, Kostelec nad Černými lesy 

FOTO:  Soukromý archiv


Dobrý den, jmenuji se Petra Čejkovská, je mi 31 let a jsem maminkou dvou krásných dětí. Amálce je 8 let, chodí do třetí třídy a je zdravá. Synek Maximek bohužel štěstí na zdravíčko neměl. Narodil se před šesti lety s velmi vzácnou nemocí, která vyžaduje celodenní ošetřovatelskou péči. Jsem s ním doma, starám se o něj. Polovinu jeho života jsme museli strávit v nemocnici. Po těch letech to na mě začalo doléhat... a dostavily se zdravotní problémy. Jakákoliv psychická vzpruha a podpora je pro mě v současné době spásou.

Ráda bych se zkusila přihlásit do vaší úžasné Proměny.
Děkuji za přečtení. Krásný den.

 

Martina Dlasková, Poříčany

FOTO:  Soukromý archiv


Dobrý den. Jmenuji se Martina Dlaskova a jsem v současné době na mateřské dovolené. Mám dvě děti, a to Simonku z předchozího vztahu a syna Jeníčka z nynějšího vztahu. Dětičky mám s velikým věkovým rozdílem, dceři bude letos 12 let a synovy 13 měsíců. Žijeme si takový poklidný vesnický život v Poříčanech u Prahy. A na tom všem by nebylo nic divného, tak proč vám píšu... Spousta maminek si užívá mateřskou dovolenou a svého miminka, já jsem však část z toho ztratila. Po kontrole po ukončeném šestinedělí jsem totiž zjistila, že mám rakovinu, která ve mě rostla již v těhotenství a nikdo ji bohužel včas nediagnostikoval. Mám vystudovanou zdravotní školu a poznala jsem, že není něco v pořádku, bohužel tohle mě nenapadlo ani ve špatném snu. Už jsem prodělala kombinovanou léčbu chemoterapie i ozařování a místo péče o dítě, trávila čas v nemocnicích. Nyní jsem více jak půl roku po léčbě a první vyšetření dopadla na jedničku. Chtěla bych tak tuto kapitolu života vymazat a zapomenout, i když to zcela nejde, už kvůli pravidelným čtvrtletním onkologickým kontrolám. Chtěla bych znovu začít, mám i nové tělo, kvůli léčbě jsem o 15 kilo těžší...

 

 

Monika Dobrovičová, Zahrádky u České Lípy

FOTO:  Soukromý archiv


Dobrý den, jmenuji se Monika Dobrovičová a bydlím v obci Zahrádky u České Lípy v rodinném domku, kam jsme se před pár týdny přistěhovali. Jsem sedmnáct let vdaná, máme dva kluky: 17 a 14 let. S manželem pracuji v naší rodinné firmičce a zabýváme se výrobou replik historického skla. Manžel sklo fouká a já mu pomáhám.

Proč jsem se do Proměny přihlásila? Bude mi 46 let a vždycky jsem toužila po takové přeměně. Už od základní školy se potýkám s typem vlasů, které byly téměř celá léta terčem pošklebků a narážek. Mám takzvaný lízanec ve vlasech v ofině a i po letech v dospělosti se mi nedaří najít a zvolit vhodný účes, barvu vlasů a o líčení, oblékání ani nemluvím. Mám ve svém šatníku oblečení všeho druhu a dodnes jsem nevychytala, jaké barvy se ke mně hodí, jak kombinovat líčení s oblečením... Abych se cítila dobře a mé sebevědomí alespoň malinko poskočilo nahoru, ráda bych si vyslechla rady, jak bych o sebe mohla pečovat, abych už nebyla taková ta šedá myška někde v koutku. Ráda bych na sobě zapracovala a naučila se mít ráda. Dostala jsem konečně odvahu, přihlásit se do vašeho pořadu, který mě nadchl, a třeba budu mít štěstí být přítomna u vás ve studiu v Proměně.

 

Monika Urbanová, Plzeň

FOTO:  Soukromý archiv


Dobrý den, jmenuji se Monika Urbanová, je mi 40 let a jsem matkou 4 dětí. Do Proměny bych se ráda dostala, neměla jsem na sebe moc času, vdávala jsem se mladá, pak přišly dvě děti a ve svých osmadvaceti letech jsem ovdověla. Těžké chvíle pro mě i děti. Potom jsem měla smůlu v partnerech, dva vztahy a z nich po jednom dítěti. Děti jsou celý můj život, miluji je. Po posledním vztahu jsem bohužel zůstala s insolvencí, kterou splácím sama, jsem nezaměstnaná a je těžké najít práci, když jsem sama s dětmi. Doma pečuji o desetiletou dcerku a šestiletého syna. Starší dcery jsou už dospělé (22 a 18 let), ta nejstarší má syna a já jsem tak babička ročního vnuka. Nyní mám přítele, je hodný a má nás všechny rád. Proměnu bych si moc přála.

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ZNÁSILNĚNÍ V ORDINACI: Šárka ve zbídačeném stavu na policii! Kdo jí ublížil?

Jen v kalhotkách a se zalepenými bradavkami! O zákulisí postelových scén otevřeně se Šárkou

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Snídaně

Články k pořadu Snídaně

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady