NEPŘÍJEMNÉ PRAKTIKY: Jak probíhají hloubkové kontroly v ženských věznicích? Pěkné to není!

Hostem pořadu Snídaně s Novou byla výkonná producentka dokumentární série Holky pod zámkem – Tereza Krejčí. Ve vysílání odhalila nepříjemné, ale nezbytné praktiky, které ve vězení probíhají!

V českých věznicích si trest odpykává i velká spousta žen. Dokumentární série Holky pod zámkem je unikátním pohledem do tří ženských věznic. Nejednu odsouzenou za mříže dovedly drogy a závislost na nich. Jak se s tím vyrovnávají ve vězení? Dostanou se k nim?

FOTO:  TV Nova


Právě na tuto otázku odpovídala v pořadu Snídaně s Novou výkonná producentka dokumentu Tereza Krejčí. Zároveň také odkryla nepříjmené praktiky věznic, ve kterých spolu s natáčecím štábem strávila celých osm měsíců.

FOTO:  TV Nova


Dozorci totiž dělají každý den namátkové kontroly, některé jen zběžné a některé opravdu hloubkové, kdy odsouzeným ženám projdou každý kousek cely, každý kousek oblečení, včetně ložního prádla, aby našli vše, co za mřížemi nemá co dělat!

FOTO:  TV Nova


J
ak tzv. filcunk, neboli velká kotrola vězeňského zařízení, probíhá, uvidíte v jednom z dílů dokumentární série Holky pod zámkem!


První díl startuje už DNES 10. května ve 21:35 na Nově!


ČTĚTE TAKÉ

SILNÉ PŘÍBĚHY A EMOCE: Proč se tyto ženy dostaly na dno? Může se to stát i vám!

EMOTIVNÍ VIDEO PLNÉ BOLESTI: Podnikatelka Michaela odkrývá svůj příběh! Jak se dostala za mříže?

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Snídaně

Články k pořadu Snídaně

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady