PĚT PŘÍBĚHŮ z neúprosného života: Bolesti, kolaps i těžká diagnóza dítěte. Pomozte jedné z vás ke štěstí! Hlasujte

PĚT PŘÍBĚHŮ z neúprosného života: Bolesti, kolaps i těžká diagnóza dítěte. Pomozte jedné z vás ke štěstí! Hlasujte
Zdroj: Soukromý archiv

Život se pro ně stal noční můrou, přesto nic nevzdaly a snaží se žít dál, jak nejlépe mohou. Tady je pět příběhů vás – divaček, které jste nám zaslaly v rámci čtvrtého kola soutěže Snídaně s Novou o proměnu vzhledu. Který příběh vás zasáhl nejvíc, a které dámě jste dali hlas, aby podstoupila změnu image a usmála se? Hlasovali jste.

Snídaně s Novou vyhlásila soutěž o kompletní změnu vzhledu, abyste se cítili lépe! Pěti z vás změníme vlasy, líčení i styling oblečení. V rámci druhého kola jste nám zaslali vaše příběhy, proč právě vy proměnu chcete, vybrali jsme tyto dámy, které si ji rozhodně zaslouží a touží po ní. A dál jste už hlasovali vy o tom, která vyhraje. 

 

Ivona Kindlová

FOTO:  Soukromý archiv

Žena, která jak sama říká, se rozhodla po padesátce změnit svůj dosavadní život – začala zdravě jíst, více se hýbat, zvolnila pracovní tempo a začala se více radovat z maličkostí. Ke štěstí jí chybí ten jeden den strávený s profesionály ve svém oboru. Chtěla by změnit svůj vzhled, poradit s líčením a péčí o vlasy.

 

Klára Fialová

FOTO:  Soukromý archiv

40 ti letá maminka, manželka, podnikavá a pracovně velmi vytížená žena, která byla zvyklá mít vše nalajnované do posledního detailu, se najednou ocitá v bezmocném stavu obrovských bolestí, starostí o novorozeného syna, a tak začíná její kolotoč po doktorech. Lékař jí sděluje tu stejnou diagnózu, jako měla její matka: posunul se vám cca o centimetr nosný bederní obratel a začal uskřípávat páteřový nerv. Je nutná operace. Operaci doprovázejí pooperační komplikace, utišující léky. Klára má velkou oporu ve svém manželovi a rodině. Léčbu zvládla a pomalu se vrací do běžného života. Proměnu by si moc přála, aby se zase cítila lépe.

 

Petra Čejkovská

FOTO:  Soukromý archiv

31 letá maminka dvou dětí. Dcery Amálky a synka Maxima. Jelikož se Maximek narodil s velmi vzácnou nemocí, která vyžaduje celodenní ošetřovatelskou péči, proto je Petra se synkem doma. Polovinu jeho života museli strávit v nemocnici. Po těch letech starostí o syna to všechno začalo na Petru doléhat a dostavily se zdravotní problémy. Jakákoliv psychická vzpruha a podpora je pro ni v současné době spásou. Na proměnu se moc těší a moc by si ji přála.

 

Jana Štolfová

FOTO:  Soukromý archiv

Janu do proměny přihlásila sestra Ivana a i ta vypráví její životní příběh. Jana neměla štěstí na partnery. První vztah nedopadl, přítel byl o dvacet let starší, dostal se do potíží s penězi, následoval konflikt a jeho vazba. S druhým partnerem si pořídila první dítě – syna. A i když nejevil dostatečný zájem, Jana s ním přesto otěhotněla podruhé a narodila se jim dcera. A v ten moment od nich odešel. Následovala autonehoda, při které zemřel.

Jany sestra Ivana by si přála, aby si Jana našla hodného milujícího partnera, proměna by jí pomohla získat sebevědomí a chuť do života.

 

Vítězka 4. kola Soutěže Snídaně s Novou o Proměnu: Silvie Sobotková

FOTO:  Soukromý archiv

Silvii je 40 let a žije se svou rodinou v Bílině. Má jedenáctiletou dcerku Natálku a manžela Pavla, který je jí velkou životní oporou.

Zlom v jejím životě nastal v momentě, kdy jejího bratra postihla těžká mozková mrtvice ve 36 letech a vše se začalo točit kolem něj. Už osm let s ní bojuje společně s celou rodinou. Pro Silvii je to psychicky vyčerpávající období, nad vodou ji drží její manžel s dcerou. Když však přišla další rána, zemřel jí otec, to už neustála a zhroutila se. Proměna by pro ni mohla být jedním z kroků zpět na vrchol k té sebevědomé, usměvavé a skvělé manželce, kterou byla a zase chce být.

 

Takto jste ve 4. kole hlasovali 

 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Snídaně

Články k pořadu Snídaně

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady