PĚT PŘÍBĚHŮ z krutého života: Smrt dcery, útěk z ciziny i týrání. Dali jste šanci jedné z vás!

PĚT PŘÍBĚHŮ z krutého života: Smrt dcery, útěk z ciziny i týrání. Dali jste šanci jedné z vás!
Zdroj: Soukromý archiv

Život se pro ně stal noční můrou, přesto nic nevzdaly a snaží se žít dál, jak nejlépe mohou. Tady je pět příběhů vás – divaček, které jste nám zaslaly v rámci druhého kola soutěže Snídaně s Novou o proměnu vzhledu. Který příběh u vás vyhrál a kdo podstoupil změnu image?

Snídaně s Novou vyhlásila soutěž o kompletní změnu vzhledu, abyste se cítili lépe! Pěti z vás změníme vlasy, líčení i styling oblečení. V rámci druhého kola jste nám zaslali vaše příběhy, proč právě vy proměnu chcete, vybrali jsme tyto dámy, které si ji rozhodně zaslouží a touží po ní. A dál jste už hlasovali vy o tom, která vyhraje. 
 

Soňa Kubátová, 50 let

FOTO:  Soukromý archiv


Soňa má sedmiletého syna, který chodí do 1 třídy. Je moc šikovný a má samé jedničky. „Jsem moc ráda, protože to v životě neměl jednoduché. Kvůli bývalé rodině jsme se museli přestěhovat a dokonce změnit synovy příjmení. I já bych si přála změnu. Občas mne lidé nazvou babičkou a syn se diví proč, když jsem jeho maminka.“

Proměna by Soně pomohla také vypadat jako maminka.

 

 

Soňa Daňková

FOTO:  Soukromý archiv


Soňa pracovala v Itálii, měla vážný úraz a v nouzi jí pomáhal kolega z práce. Přál si žít společně se Soňou. Snad z pocitu vděčnosti souhlasila, muže si vzala a měli spolu syna. Po krátké známosti ale měla zjistit, kohože si to vzala za manžela. Byl duševně nemocný a začal ohrožovat svého tříletého syna. Soňa to ohlásila na policii a začalo peklo, které dosud neskončilo. Italské úřady a legislativa nepřiznávají stejná práva matce (ještě k tomu Češce) a otci, přestože ohrožuje své dítě. „Po rozvodu jsem chtěla ihned odjet do České republiky, ale soudce mi sdělil, že syn zůstane v Itálii. Rozhodl o umístění syna v dětském domově. Byl to pro mne šok, na nic jsem nečekala a odvezla jsem syna domů tajně. Nyní žijeme sice doma, ale v neustálém strachu z bývalého manžela. Aby nepožádal o výkon rozsudku a deportaci syna do Itálie.“

„Tohle peklo se podepsalo na mém zevnějšku a já bych si přála zažít něco radostného, pro sebe i pro mého syna.“

 

Zdeňka Baláková, 24 let

FOTO:  Soukromý archiv


Vyrůstala jen s tatínkem, který na ni neměl moc času. V patnácti letech se zamilovala do muže, se kterým měla dvě děti. Nejdříve měli krásný vztah, ale po čase ji manžel začal týrat a bít. Utekla od něj. Vztahy s muži, které následovaly, také Zdenku nezavedly ke štěstí. Ten poslední ji dokonce připravil o práci – její nový přítel si přál, aby s ním odjela podnikat do Německa. Když dala ve své práci výpověď a připravila se na odjezd, zjistila, že muž je podvodník a všechny plány byly jen vymyšlené.

Proměna by Zdeňce pomohla k vyššímu sebevědomí.

 

Jaroslava Hájková, 45 let

FOTO:  Soukromý archiv


Jaroslavě se život hodně zamotal a přinesl těžkou ránu osudu. Ještě v loni měla dvě úžasné dcery. Dvaadvacetiletou a dvouletou Kačenku. Starší dcera před půl rokem bohužel zemřela a Jaroslava má dnes ve výchově její malou dceru Jarunku, tedy svou vnučku. Nemá čas pro sebe a Proměna by jí pomohla k radosti ze života.

• Právě Jaroslava se stala vítězkou 2. kola Proměny, v anketě jste jí zaslali 507 hlasů. NA JEJÍ PROMĚNU SE PODÍVEJTE ZDE. 


Eva Petrová, 33 let

FOTO:  Soukromý archiv


„Po těhotenství jsem velice přibrala, ale říkala si, že o nic nejde, že kila po porodu sami zmizí. Ale stalo se něco jiného. Měli jsme s manželem vážnou autonehodu a oba máme trvalé následky. Dostala jsem kvůli bolestem částečný invalidní důchod. Vážila jsem 104 kilo a pomalu jsem se smiřovala s tím, že nikdy nebudu jako dřív. Jednoho dne jsem řekla dost – nakoupila jsem zeleninu, vločky, rýži a úplně změnila stravování. Začala jsem cvičit a pomalu hubnout. Za rok jsem shodila 32 kilo. A to mi dalo sílu pokračovat a bojovat. Vždyť život máme jen jeden. Proměna by dokončila to, co jsem před lety začala.“


Pokud jste se do Proměny nestihli přihlásit, nezoufejte, třetí kolo, do kterého se budete moci hlásit, vás čeká již brzy. Sledujte náš web.


 

NA PROMĚNU VÍTĚZKY Z DRUHÉHO KOLA SE PODÍVEJTE ZDE ♦

 

NA PROMĚNU VÍTĚZKY Z PRVNÍHO KOLA SE PODÍVEJTE ZDE 

 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Snídaně

Články k pořadu Snídaně

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady