• Pořady
  • Snídaně
  • Velká vánoční soutěž: Sledujte Snídani a Víkendovou Snídani a vyhrajte hodnotné ceny!

Velká vánoční soutěž: Sledujte Snídani a Víkendovou Snídani a vyhrajte hodnotné ceny!

Velká vánoční soutěž: Sledujte Snídani a Víkendovou Snídani a vyhrajte hodnotné ceny!
Zdroj: TV Nova

Vánoce jsou za dveřmi! Pokud ještě nemáte nakoupené všechny dárky, sledujte Snídani a Víkendovou Snídani a můžete vyhrát hodnotné ceny, které pod stromečkem potěší každého.

Soutěž probíhá v období od 28. 11. 2022 do 16. 12. 2022. Každý den ve Snídani a Víkendové Snídani uslyšíte během každého dílu pořadu „ROLNIČKY“. A už první tón je impuls pro vás, diváky, abyste volali na telefonní číslo 601 00 66 99. První volající má možnost si vybrat číslo od jedné do dvaceti čtyř.

Pod každým číslem se schovává hodnotná cena. Ceny jsou ukryty do očíslovaných ozdob umístěných na vánoční dekoraci ve studiu Snídaně tak, aby nebylo vidět, jaká cena se skrývá pod jakým číslem. Moderátor pořadu vybrané číslo odkryje a sdělí soutěžícímu, která z cen je pod tímto číslem skryta a tuto cenu soutěžící získá. Pokud by si soutěžící zvolil číslo ozdoby, kterou si již předtím vybral jiný soutěžící, může zvolit další, dokud nenajde číslo, které v soutěži dosud nezaznělo.

Než se rozhodnete zúčastnit soutěže, nezapomeňte si přečíst celý herní řád.

Seznam cen:

– 3 třílitrové láhve alkoholu – jindřichohradeckého tuzemáku, IbalGinu a peprmintového likéru – vše od společnosti Fruko-Schulz Jindřichův Hradec.
– L.O.L. Surprise! Dům krásy. Tato úplně nová hrací sada byla navržena tak, aby se dokonale propojila se světem L.O.L. Surprise! Kadeřnický salón, manikůra, pedikůra, funkční vodopád, džus bar – to všechno v Domě krásy najdete!
– Světový bestseller, balíček her ze série „Jízdenky, prosím!“. Dostanete se do rolí stavitelů železničních tratí. Díky jednoduchosti a přehledným pravidlům se hra stane oblíbenou součástí zábavy ve vaší rodině nebo v partě přátel.
– Vánoční dárková sada s vonnými svíčkami Yankee Candle, vonným difuzérum Millefiori Milano, dárkovými svíčkami Emocio a doplňky s motivy roztomilých andělů, kteří navodí kouzelnou atmosféru Vánoc.
– Vánoční balíček od švýcarské značky SwissMedicus® , který obsahuje celou řadu bylinných produktů – Koňskou Mast pro úlevu od bolesti svalů a kloubů, v balíčku najdete varianty s konopím, s kolagenem a s CDB, a to jak hřejivé, tak chladivé verzi. Do přicházející rýmové sezóny na uvolnění nosu Jezevčí mast – prsní balzám plný lesních silic. A pro ošetření mrazem vysušených rukou využijete Konopnou Mast Forte z 30% konopného oleje.  
– Pod třemi čísly na dekoraci najdete balíček produktů FRESH VALLEY pro zdraví vašeho psa a voucher na nákup v hodnotě 3.000 Kč v libovolné kamenné prodejně od společnosti PetCenter.
– Balíček výrobků od TESCOMY – 2 kastroly a hluboká pánev s ikonickým vzhledem, poutavým barevným provedením a rovnoměrným odkapáváním vysrážené páry z poklice.
– Balíček doplňků výživy pro domácí mazlíčky, kde najdete kloubní výživu ArtiVit, přípravek na zuby , oleje na srst a spoustu dalších dobrot od české firmy VITAR Veterinae.
– Pod dvěma čísly na dekoraci najdete dárkovou sadu české kosmetiky z přírody  od společnosti Manufaktura a to v hodnotě 4.000 Kč. Sada obsahuje edici TRNKA a omlazující pleťovou péči SEDMIKRÁSKA.
– Dvě sady povlečení od české značky Matějovský a poukázka v hodnotě 500 kč na nákup podle svého výběru v e-shopu matějovský-povlečení.cz. Povlečení Birth z kolekce, kterou navrhla módní návrhářka Blanka Matragi.
– Espresso kávovar od společnosti KitchenAid. Kávovar je navržen tak, aby umožnil komukoli ovládnout umění výroby espressa a přitom se hodil na každou kuchyňskou linku.
– Chytré designové osvětlení a chytrá bezpečnostní kamera od společnosti Immax, která se specializuje na prodej chytrých svítidel, bezpečnostních kamer, termostatických hlavic a dalšího vybavení pro chytrou domácnost.
– Luxusně zpracovaná celoroční přikrývka Comfort cotton plus a nadýchaný polštář Comfort cotton soft z jemných mikrovláken, pro váš klidný a pohodlný spánek od značky SCANquilt, která se specializuje na výrobu a prodej sortimentu zaměřeného na kvalitní lůžkoviny, zdravé spaní, trendy a design.
– Produkty od společnosti Slippsy – lokální výroba, kvalitní materiály a designy. Jejich trenýrky, pantofle a další pohodlné oblečení nejen na doma jsou skvělým dárkem pro každou příležitost.
– Relaxační pobyt pro 2 osoby na 2 noci v hotelu Hvězda v Mariánských Lázních od společnosti Ensana hotels Mariánské Lázně. Kromě hotelu si užijete také polopenzi a v ceně jsou i tři lázeňske prodedury. Další infomrace najdete na www.ensanahotels.com
– Vánoční dárkový balíček s přírodní kosmetikou české značky Botanicus a dárkový voucher v hodnotě 2 000 Kč. Ten je možné uplatnit v obchodech Botanicus v Praze Ungeltu. S voucherem můžete přijít také do Centra řemesel a bylinných zahrad Botanicus v Ostré ve středních Čechách.
– Voucher  na dvoudenní pobyt pro 2 osoby s neomezeným vstupem do aquaparku, saunového světa a dětského vodního světa od WELLNESS HOTELU FRYMBURK. Právě ve WELLNESS HOTELU FRYMBURK můžete navštívit expozici Světa pod hladinou. V něm uvidíte tři desítky akvárií se sladkovodními ale i mořskými živočichy z celého světa.
– Voucher v hodnotě 10 000 Kč na dokonalý zážitek saunování a relaxaci v 15 pobočkách, do saunových světů Saunia. Na každé pobočce můžete vyzkoušet různé druhy saun, způsoby ochlazování a každodenní osvěžující saunové ceremoniály.
– Voucher v hodnotě 4 000 kč na nákup kosmetiky od společnosti Manufaktura.
– Vouchery v celkové hodnotě 3 000 Kč na nákup u české společnosti Bonavita. Vybírat můžete ze širokého sortimentu snídaňových cereálií, ovesných kaší, musli, sójových výrobků, tyčinek nebo pekařských výrobků pro váš skvělý začátek dne.
– Výhra, kterou do soutěže věnovalo hračkářství Pompo. Vánoční balíček obsahuje rodinné společenské hry, auto pro kluky a dýmícího jednorožce pro holčičky.
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Snídaně

Články k pořadu Snídaně

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady