ŠANCE PRO ŽENY: Soutěžte o kompletní PROMĚNU VZHLEDU! 

Dlouho toužíte po změně vzhledu, ale neměli jste odvahu nebo čas s tím něco udělat? Teď je ta správná chvíle! Díky Snídani s Novou projde pět z vás kompletní proměnou vzhledu! Jak se do soutěže hlásit? Vše potřebné zjistíte přímo tady.

Změna vzhledu vám pomůže cítit se skvěle a je to velký impulz pro životní změny. Ať už hledáte právě odvahu změnit svůj život, nebo se znovu chcete líbit sama sobě a okolí – tak neváhejte a do soutěže se přihlaste. Udělat si na sebe trochu času, opravdu stojí za to. A nebojte se, pomůžeme vám cítit se lépe.

Co je podmínkou přihlášení? Zaslat nám:
• Váš ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH
Proč právě vy byste chtěli změnit svůj vzhled a život. Ten nikdy nesmí chybět!

Zdroj: Nova.cz

• VIDEO, nebo FOTO
Videa upřednostňujeme! A co v něm říct? Inspiraci hledejte v našem instruktážním videu s moderátorkou Ivetou Kořínkovou:

Výherce budeme vybírat společně s vámi! Ti potom zažijí spolu s hair designerkou Janou Burdovou a dalším týmem změnu vzhledu tak, aby se cítili skvěle a sami sebou. Proměna zahrnuje změnu vlasů, líčení i styling oblečení! Čeká na vás celkem 5 kol – 5 výherců – 5 proměn. A pozor, hlásit se mohou i pánové!
 

 

DO 5. KOLA SE PŘIHLASTE PŘÍMO TEĎ! Příspěvky zasílejte do 26. 5. 2017 na e-mail: snidanepromeny@nova.cz, do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „Proměna“. V textu zprávy kromě výše zmíněného (příběh, video) uveďte i svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt. E-maily, které nebudou obsahovat tyto údaje, nebudou do Soutěže zařazeny. Celý herní řád najdete ZDE.


Těšíme se na vás!

 

♦ 4. KOLO soutěže bylo uzavřeno. Vítězkou se stala divačka Silvie Sobotková, na její PROMĚNU se podívejte ve VIDEU zde.

FOTO:  Nova.cz

 

♦ 3. KOLO soutěže bylo uzavřeno. Vítězkou se stala divačka Gabriela Košáková, na její PROMĚNU se podívejte ve VIDEU zde.

FOTO:  Nova.cz


♦ 2. KOLO
SOUTĚŽE BYLO UZAVŘENO. Vítězkou se stala divačka Jaroslava Hájková, na její PROMĚNU se podívejte ve VIDEU zde.

FOTO:  TV Nova


♦ 1. KOLO SOUTĚŽE BYLO UZAVŘENO. Vítězkou se stala divačka Jana Bednaříková, na její PROMĚNU se podívejte  ve VIDEU zde.

FOTO:  Nova.cz 
Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Snídaně

Články k pořadu Snídaně

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady