Soutěž Back to school pro diváky pořadu Snídaně s Novou!

Soutěž Back to school pro diváky pořadu Snídaně s Novou!
Zdroj: TV Nova

Každý den ve Snídani s Novou zahraje během každého dílu pořadu „SONG“. A už první tóny písničky jsou impuls pro Vás, diváky, abyste volali na telefonní číslo 601 00 66 99. První volající má možnost si vybrat číslo od jedné do deset. Pod každým číslem se schovává hodnotná cena. Soutěž probíhá od 22. 8. 2022 do 26. 8. 2022

Po dobu soutěže během každého dílu pořadu zazní TV Nova vybraný soutěžní „SONG“ nebo jeho část. Která píseň, resp. které písně budou pro daný soutěžní den soutěžním „SONGEM“ bude vyhlášeno v pořadu. Úkolem soutěžících bude se jako první po začátku soutěžního „SONGU“ dovolat na soutěžní číslo 601 00 66 99. Soutěžící, který se na uvedené číslo dovolá jako první v pořadí, bude vzápětí kontaktován na číslo, ze kterého uskutečnil soutěžní hovor. Po navázání spojení bude soutěžící propojen do studia a moderátorem pořadu vyzván k tomu, aby si vybral číslo jedné ozdoby na dekoraci. Moderátor pořadu vybrané číslo odkryje a sdělí soutěžícímu, která z cen je pod tímto číslem skryta a tuto cenu soutěžící získá. Pokud by si soutěžící zvolil číslo ozdoby, kterou si již předtím vybral jiný soutěžící, může zvolit další, dokud nenajde číslo, které v soutěži dosud nezaznělo.

Přečtěte si, o jaké ceny se soutěží.

1. Vyhráváte balíček školních potřeb School Market, kde najdete vše, co potřebuje žák při nástupu do školy a voucher na digitální vzdělávací kurzy Red Monster. Vše od Unicorn University.

2. Vyhráváte voucher v hodnotě 5.000Kč od společnosti Mama Labels, která je předním českým výrobcem označení dětského oblečení se jménem a pestrými motivy. Dětské věci si jednoduše označíte a nebudete již muset ve školce či škole složitě pátrat po ztraceném či vyměněném oblečení.

3. Vyhráváte voucher v hodnotě 5.000Kč na individuální doučování vybraného předmětu od Školy Populo, která se specializuje na individuální doučování dětí i dospělých. Voucher může být využit na pomoc se školní látkou, přípravu na zkoušky nebo výuku cizích jazyků.

4. Vyhráváte voucher do Superlandu, zábavného parku se spoustu atrakcí pro děti i dospělé. Výhru lze použít na narozeninovou oslavu, občerstvení a výzdobu dle Vašeho přání. Děti si užijí zábavu s animátory a malováním na obličej. Užijte si zábavu v Superlandu!

5. Vyhráváte sadu voňavých sešitů FRESH, sešitů se znameními zvěrokruhu ZODIAC, sadu sešitů pro nácvik psaní ŠKOLÁČEK, tečkované sešity na krasopsaní, notové bloky vhodné do výuky na uměleckých školách, diáře a zápisníky. Tuto výhru do soutěže poskytly PAPÍRNY BRNO, český výrobce školních a kancelářských papírenských produktů.

6. Vyhráváte nákup v hodnotě 3.000Kč dle vlastního výběru. Vybírat můžete ze široké nabídky batohů a aktovek od Českého výrobce školních potřeb OXYBAG. OXYBAG parťák, co ti kryje záda.

7. Vyhráváte kolekci vitamínů od Kanadského výrobce s přírodními extrakty a bez umělých barviv. Jamieson vitamíny, důležité pro zdravý růst dětí najdete v zábavných formách, ve tvaru medvídka Pandy, žvýkacích rybiček a jiných veselých zvířátek - lvíčka, hrošíka, sloníka, opičky. Pro zdraví vašich dětí Jamieson k vám letí.

8. Vyhráváte českou kosmetiku Manufaktura plnou přírody, lokálních ingrediencí a krásných vůní v hodnotě 4.000Kč. Balíček obsahuje řadu Clear & Happy pro problematickou pleť a kolekci LOUKA ideální pro život ve městě. Více na manufaktura.cz.

9. Vyhráváte balíček výrobků od Tescomy, české značky s nápady: topinkovač a smoothie mixér z řady President, dále dózy na svačiny s motivem dinosaurů a láhev se sítkem na vyluhování např. ovoce nebo bylinek.

10. Vyhráváte balíček pro podporu zdraví vašich dětí od švýcarské společnosti Microlife. Balíček obsahuje inhalátor ve tvaru medvídka pro podporu zdravého dýchání. Měření teploty se stane hrou, s Microlife digitálním teploměrem ve tvaru kachničky. Bezkontaktní teploměr ve tvaru hravého delfínka odměří teplotu nerušeně i během spánku Vašeho dítěte.

Celý herní řád najdete ZDE.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Snídaně

Články k pořadu Snídaně

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady