• Pořady
  • Snídaně
  • Vyhrajte skvělé ceny ve velké jarní soutěži se Snídaní s Novou! Jak na to?

Vyhrajte skvělé ceny ve velké jarní soutěži se Snídaní s Novou! Jak na to?

Vyhrajte skvělé ceny ve velké jarní soutěži se Snídaní s Novou! Jak na to?
Zdroj: TV Nova

Každý den ve Snídani s Novou zahraje několikrát během každého dílu pořadu „ SONG“. A už první tóny písničky jsou impulsem pro vás, diváky, abyste volali na telefonní číslo 601 00 66 99. První volající má možnost si vybrat číslo od jedné do deseti. Pod každým číslem se schovává hodnotná cena!

Seznam výher: 

Horské elektrokolo MTF Mount 4.3 od společnosti Mountfield. Je ideální na pohodové cyklovýlety. Při jízdě vám totiž bude pomáhat silný elektromotor, díky kterému bude i jízda do kopce zábava. Je vybavené značkovými komponenty a s baterií o kapacitě 14,5 Ah na něm ujedete až 110 km na jedno nabití. 

Voucher od společnosti ALTOA v hodnotě 32 000 Kč na nadstandardní a individuální lékařskou péči po celý rok s klientskou kartou ALTOA PLUS. Součástí karty jsou vyšetření v expresním termínu, preventivní programy sloužící ke zjištění vašeho celkového zdravotního stavu a další prémiové zdravotní služby s ALTOA PLUS, které šetří nejen váš čas. 

10 vstupů do rodinného zábavního parku Krtkův svět. Těšit se můžete na řadu přírodních prolézaček, skluzavek a hopsaček. Lanové centrum ocení i rodiče stejně jako oddělená grilovací místa třeba pro rodinné oslavy. A třeba v parných horkých dnech vás osvěží vodní hřiště. Výhra pro celou rodinu obsahuje i tematické tričko a krtkovu medaili. 

All inclusive pobyt pro 2 osoby na 2 noci v hotelu Butterfly v Mariánských Lázních od společnosti Ensana hotels Mariánské Lázně. 

Přírodní kosmetika od společnosti Opio, která v sobě ukrývá Twin effect séra kyseliny hyaluronové a účinné směsi bioolejů. Těšit se můžete také na 3měsíční kolagenovou kúru v prášku ze 100% bioaktivního mořského kolagenu collalloc i 3měsíční kúru collalloc nano –⁠ nic nerozpouštíte, jen kápnete a vypijete. 

Solární sprcha HAPPY, která přináší zcela ekologický doplněk do vaší zahrady nebo k zahradnímu bazénu. Cenu do soutěže věnuje společnost ALBIXON, český výrobce zapuštěných bazénů, zastřešení a dodavatel kompletního bazénového příslušenství. 

Voucher na libovolný výběr zboží v hodnotě 10 000 Kč od společnosti SemmelrockStein, která se zabývá venkovní betonovou dlažbou, ploty a doplňky zahradní architektury. 

Voucher v hodnotě 21 000 Kč v zámeckém hotelu Klein v Resortu Sobotín, v nádherném prostředí Jeseníků ve stejnojmenné obci Sobotín. Tam si na své přijde úplně každý. 

Výrobky od české značky Tescoma. Těšit se můžete na pěstírnu bylinek s LED osvětlením, také na soupravu pro pěstování různých druhů bylinek a na smoothie mixér i s cestovní lahví.

Přejeme hodně štěstí! Celý herní řád naleznete ZDE.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Snídaně

Články k pořadu Snídaně

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady