Franta opouští partu! Zabere na Irenku jeho velké gesto?

Publikováno

Tento díl najdete už nyní na Voyo! Franta se snaží získat Irenku za každou cenu zpět. Jeho předešlé pokusy se příliš nesetkaly s úspěchem, rozhodl se proto, že musí přijít s opravdu velkým gestem. Společně s Irenkou se chce nastěhovat zpět do České Lípy a začít novou životní etapu. Jeho pražská...

Tento díl najdete už nyní na Voyo! Franta se snaží získat Irenku za každou cenu zpět. Jeho předešlé pokusy se příliš nesetkaly s úspěchem, rozhodl se proto, že musí přijít s opravdu velkým gestem. Společně s Irenkou se chce nastěhovat zpět do České Lípy a začít novou životní etapu. Jeho pražská parta ho v tomhle rozhodnutí podporuje. Jediný, kdo z toho nemá příliš radost, je jeho parťák Olda. Tomu jedinému se Franta mezi řečí přiznal s menším problémem v celém tomhle plánu… Irenka o společném stěhování ještě vůbec neví. Jak na Frantovo gesto zareaguje?

Premiérové díly hrané reality show Praha – den & noc najdou diváci vždy s týdenním předstihem na Voyo. Nova Fun je vysílá od pondělí do pátku večer od 21:35.

Nejnovější videa z pořadu Praha – den & noc

Nejnovější články k pořadu Praha – den & noc

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady