Tohle už Julie přehnala! Za co ji Marek vyhodil z bytu?

Tento díl najdete už nyní na Voyo! Markova číše trpělivosti přetekla. Julie se přijela do Prahy bavit, to se ale jejímu bratrovi moc nelíbí. Marek svoji sestru už několikrát varoval, aby svoje chování mírnila. Julie si však nedala říct a ve svém divokém životním stylu se rozhodně nechtěla...

Tento díl najdete už nyní na Voyo! Markova číše trpělivosti přetekla. Julie se přijela do Prahy bavit, to se ale jejímu bratrovi moc nelíbí. Marek svoji sestru už několikrát varoval, aby svoje chování mírnila. Julie si však nedala říct a ve svém divokém životním stylu se rozhodně nechtěla omezovat. Když však začne tančit a svlékat se na stole, Marek to nevydrží a svoji sestru z bytu vyhodí. Jeho spolubydlící se mu snaží domluvit, to však ale nepomáhá a Marek posílá Julii spát na hotel. Udobří si Julie svého bratra, nebo bude muset zpět domů do Kolína?

Premiérové díly hrané reality show Praha – den & noc najdou diváci vždy s týdenním předstihem na Voyo. Nova Fun je vysílá od pondělí do pátku večer od 21:35.

Nejnovější videa z pořadu Praha – den & noc

Nejnovější články k pořadu Praha – den & noc

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady