Strach Vojty Vodochodského z Pana profesora. Jaké trauma zažil?

Herec Vojtěch Vodochodský, představitel Jana z Pana profesora, se v další epizodě Přestávky s Profesorem rozpovídal o soukromí, rodině, ale také vztazích. A popsal i zážitek, na který jen tak nezapomene.

Ve třetí epizodě Pana profesora řešil Marek vztah s Janem, u kterého se konečně prokázalo, že je jeho syn. A novina Marka potěšila. 

Vojta a Vojta

Vojtěch Vodochodský se kvůli roli často na place potkával s jmenovcem Vojtěchem Dykem alias Markem Vlčkem, kterého by bral každý student. Profesor je oblíbený jak u diváků, tak u herců. A uměl by si herec představit, že by měl za otce právě Marka? „Pokud by ho hrál Vojta Dyk, tak ano. Ale i Marek je fajn týpek, má dobré srdce,“ přiznal Vojta.

FOTO:  TV Nova

Rodina

Jan v seriálu zjistil, že má najednou jiného otce, než toho, se kterým vyrůstal. A podobnou věc zažívá herec i v reálu. „Můj táta (Ivan Vodochodský) mi vyhrožuje každý rok, že mi dá pod stromeček testy DNA, protože táta má hnědé oči a hnědé vlasy, je o půl hlavy menší a je trošku při těle, takže moc nedává smysl, že já jsem bloňdák a mám modré oči,“ vtipkoval Vojta.

Cestování

Mimo jiné se ve třetí epizodě Marek snažil přesvědčit Jana, aby neodcestoval do Ugandy. Zrovna cestování se Vojta tolik nevěnuje. Nejen kvůli práci, ale také traumatickému zážitku z dětství. „Kdysi se mi stala nehoda. Když jsme letěli z Mallorky, tak jsme naletěli na tzv. vzdušný hrbol a letadlo ztratí vztlak a bylo to nepříjemné. Bylo mi třináct a mám to v sobě zakořeněné... Když musím někam letět, tak je to pro mě stres,“ svěřil se herec.

Související videa

Vojtěch Vodochodský
Vojtěch Vodochodský

​Vodochodský v rozhovoru také prozradil, jak to má se vztahy a která dívka má u něj šanci. A odhalil, jaké měl dětství v rodině slavného kuchaře.

Seriál Pan profesor sledujte každý čtvrtek ve 20:20 na Nově a o týden dříve na Voyo. Pořad Přestávku s Profesorem najdete na nova.cz.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Pan profesor

Články k pořadu Pan profesor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady