Stylista hvězd Filip Vaněk v Ordinaci: Patricie Pagáčová a Sabina Rojková to od něj schytaly!

Do ateliérů Ordinace v růžové zahradě 2 zavítal oblíbený módní guru, stylista Filip Vaněk, který obléká přední české hvězdy (jako například Leoše Mareše nebo Moniku Absolonovou). V Ordinaci ale tentokrát nebyl sám za sebe, ale v epizodní roli povedeného stylisty.

Zkoušky na divadelní představení Popelky vrcholí. Má to ale jeden háček. Stále chybí princ! Darina (Mahulena Bočanová) má jeden ze svých „geniálních” ředitelských nápadů – spanilého prince bude hrát v Kamenici nechvalně proslulý influencer Sam (Petr Havránek), což je podle ní ta nejlepší věc pro PR nemocnice. Ten neomaleně vtrhne na zkoušku a úplně všechno se snaží převrátit vzhůru nohama. Popelka je trapná, princ ještě víc. A co ty kostýmy? Hrůza! Sam povolává svého stylistu Lukýna, aby s tím okamžitě něco udělal. Na scénu přichází nejznámější český stylista Filip Vaněk!

Herectví má v genech

„Možná jsem ještě nikdy nikomu neřekl, že pocházím z rodiny nadšených ochotníků. Takže když jsem dostal tuto nabídku, neváhal jsem ani chvíli. A dokonce si kvůli tomu přesunul dovolenou. Na kamery jsem už trochu zvyklý, ale vždycky jsem byl sám za sebe, ještě jsem nikde nehrál. Navíc Ordinace, totální legenda, kterou u nás zná snad úplně každý!” vzpomíná Filip Vaněk. 

Filip Vaněk
Filip Vaněk v Ordinaci v růžové zahradě 2.  |  FOTO:  TV Nova

Bezcitná kritika

Ostatní přítomní z Lukýnových módních zásahů do Popelky nadšení nejsou ani trochu. Ze všech nejvíc se jeho bezcitné kritiky dočkají Patricie Pagáčová jako Eva a macecha a Sabina Rojková jako Johanka a Popelka. Obě nevěřícně zírají, co jim stylista dokáže na kostýmní zkoušce říct. „Od Filipa si ráda nechám poradit, známe se už od SuperStar a tam mi jako porotkyni vždy poskytl prvotřídní servis. Ovšem Lukýno, kterého hraje, to je prvotřídní blbec. Ale Filip ho zahrál skvěle,” směje se Patricie Pagáčová. 

Filip Vaněk
Filip Vaněk ztvární postavu stylisty Lukýna.  |  FOTO:  TV Nova

​Filip Vaněk

„Děkuju, Páťo, já určitě nejsem Lukýno!” upozorňuje Filip Vaněk, známý jako módní stylista manželů Leoše a Moniky Marešových, modelky Simony Krainové, zpěvačky Moniky Absolonové a dalších hvězd, který s Novou spolupracoval například na SuperStar nebo The Voice Česko Slovensko. A pokračuje: „I když jsem známý tím, že někdy jsou moje výroky ostřejší, tohle bych si v reálném životě k nikomu nedovolil. Scéna v Ordinaci je myšlena jako nadsázka, tak jsem ji i tak zahrál a některé své repliky záměrně ještě víc vyhrotil. Natáčení je pro mě moc příjemnou vzpomínkou, všichni byli skvělí a k mému neprofesionálnímu herectví velkorysí.”

Co se stane v Ordinaci?

Scéna se stylistou je jen jednou z mnoha, které tento čtvrtek na Voyo čekají diváky Ordinace. Celá nemocnice bojuje o život Filípka (Adam Vojtek)! Co se mu stalo a kdo může za to, že už je tak dlouho v bezvědomí? Braňo (Vladislav Plevčík) má neblahé tušení… Švarc (Martin Zounar) místo studia paří jako o život, což se přirozeně nelíbí Darině (Mahulena Bočanová). O doučování a především „výchovný” dozor požádá pedantskou Zdenu Suchou (Dana Morávková). A Bobo má utrum! Nebo že by snad zlomil i Zdenu, aby se vrátila do studentských let? 

Celé díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 najdete na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady