Nova je s vámi: Akrobacie Matyáše Ramby a i pláč syna Terezy Voříškové

Ve středu 6. května ve 21:35 odvysílá televize Nova další díl pořadu Nova je s vámi. Věnuje se situaci vzniklé na základě koronavirové pandemie, ale také nechává nahlédnout i do soukromí známých osobností. Tentokrát se diváci podívají do domácnosti krásné herečky Terezy Ramba (dříve Voříškové),...

Ve středu 6. května ve 21:35 odvysílá televize Nova další díl pořadu Nova je s vámi. Věnuje se situaci vzniklé na základě koronavirové pandemie, ale také nechává nahlédnout i do soukromí známých osobností. Tentokrát se diváci podívají do domácnosti krásné herečky Terezy Ramba (dříve Voříškové), kde je pár akrobatických kousků naučí její manžel, který se akrobacií živí. 

„Jmenuji se Matyáš Ramba a chci vám ukázat, jak během karantény tráví čas akrobati - lůzři, jako jsem já,“ říká v přiloženém videu sympaťák Ramba. Naráží na to, že je členem novocirkusové akrobatické skupiny, která se jmenuje Losers Cirque Company, Sedí v okně jejich bytu a zve diváky na představení tohoto uskupení. Video zjevně točí jeho žena, protože se v pozadí ozývá broukání malého Ramby, který se jim před pár měsíci narodil. V další části videa nahlédneme do jejich bytu, který se dočasně proměnil v provizorní tělocvičnu. 

V pořadu Nova je s vámi budou moct diváci obdivovat pružnost i rychlost akrobatova těla. A pokud budou mít odvahu a trpělivost, mohou se i mnohému přiučit. 

Diváky pořadu Nova je s vámi navíc čeká překvapení. Mohou se těšit na speciálního nečekaného hosta  – vítěze Bagetové výzvy MasterChefa Česko, který bude oznámen dnes večer (tj. 6. května). Již dneska změní tato výhra jednomu ze soutěžích život. Může mu pomoci nastartovat jeho budoucí podnikání, což se v současné nelehké době jistě hodí. Na koho ze soutěžících MasterChefa Česko se usměje štěstí?

Pořad Nova je s vámi ve středu ve 21:35 na TV Nova!

Nejnovější videa z pořadu Nova je s vámi

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady