Oblíbený herec z Ordinace během volna nezahálel! Jak vylepšil zahradu?

Už dnes, 27. dubna ve 21:15, je pro diváky televize Nova připraven další díl publicistického pořadu Nova je s vámi, ve kterém tentokrát nahlédneme do světa po karanténě a rovněž i do současného života slavných. Jak trávil život v karanténě herec Martin Stránský? Zaměřil se na svou zahradu! „Ta...

Už dnes, 27. dubna ve 21:15, je pro diváky televize Nova připraven další díl publicistického pořadu Nova je s vámi, ve kterém tentokrát nahlédneme do světa po karanténě a rovněž i do současného života slavných. Jak trávil život v karanténě herec Martin Stránský? Zaměřil se na svou zahradu! „Ta nucená přestávka byla báječná. Pustil jsem se do zvelebování zahrady a musím vám říct, že takhle vyčištěnou jsem ji ještě nikdy neměl,“ říká s úsměvem Martin Stránský a výhled do sadu, který aktuálně působí jako upravené dětské hřiště s pískovištěm a skluzavkami, je toho dokladem.

Celé Martinovo překvapení vám ukážeme večer v pořadu Nova je s vámi. Pořad Nova je s vámi v pondělí ve 21:15 a ve středu ve 21:35 na TV Nova!

Nejnovější videa z pořadu Nova je s vámi

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady