Petr Rychlý si pořídil malý domek za Prahou: Neuvěříte, jak unikátní stavba vypadá!

V dalším dílu pořadu Nova je s vámi, který bude zaměřen na téma přírody a české krajiny, se podíváme i k oblíbenému herci a televiznímu baviči Petru Rychlému. Nechal diváky nahlédnout do své zahrádky, a tak trochu i do svého soukromí. Ukázal svůj nový malý domek, ve kterém si rád popíjí svoji...

V dalším dílu pořadu Nova je s vámi, který bude zaměřen na téma přírody a české krajiny, se podíváme i k oblíbenému herci a televiznímu baviči Petru Rychlému. Nechal diváky nahlédnout do své zahrádky, a tak trochu i do svého soukromí. Ukázal svůj nový malý domek, ve kterém si rád popíjí svoji oblíbenou malou kávičku!

Mám skvělou ženu a ta rozdělila naši domácnost. Jednoho dne řekla, že ona má vnitřky a já venky. Já jsem za to ale radši, nesnáším zvuk vysavače a jsem venku rád,“ říká Petr, který neztrácí ani v době koronavirové pandemie dobrou náladu. Jestli tím jeho paní chtěla předejít ponorkové nemoci, nedodává. Jak je z videa patrno, Petr si udržuje navzdory současné situaci pozitivní mysl. Snaží se jí nakazit i ostatní. Nabádá k tomu, aby nad krizí neplakali a všímali si krás české přírody, která se právě probouzí k životu. 

Publicistický pořad Nova je s vámi se zabývá současnou situací kolem pandemie koronaviru. Jeho součástí jsou rozhovory s odborníky, kteří přibližují divákům nové skutečnosti související s tématem, i vstupy známých televizních tváří, které s diváky sdílejí svůj pohled na věc. Nova vybízí i samotné diváky k tomu, aby s ní sdíleli své příběhy. Videa mohou nahrávat na web NovaPlus a dotazy posílat na mail [email protected].

Jak to Petrovi v jeho novém domku sluší? Podívejte se na video! 

Více uvidíte v pořadu Nova je s Vámi v pondělí 20. dubna od 21:10 na Nově.

Pořad Nova je s vámi sledujte vždy v pondělí a ve středu večer na TV Nova!

Nejnovější videa z pořadu Nova je s vámi

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady