Zapomeňte na stereotypy o modelkách! Krystyna Pyszková nepohrdne žádným jídlem

Seznamte se se všemi finalistkami soutěže Miss Czech Republic. Co všechno o sobě prozradila Krystyna Pyszková s číslem 4?

​Třiadvacetiletá Krystyna Pyszková žije v Praze, ale pochází z Třince. V současnosti studuje práva na Univerzitě Karlově a obor business administration na univerzitě MCI v Innsbrucku.

Když člověk ví, čemu se chce v životě věnovat, je to hotová radost. Krystyna má velké množství zdánlivě nesouvisejících zálib. Kromě modelingu se zabývá projektem, který se zaměřuje na vzdělávání dětí v zemích třetího světa. Protože podle ní každý, kdo se chce rozvíjet, by měl tu šanci dostat. Na tuto problematiku by se ráda zaměřila i v rámci své charitativní činnosti. Nepohrdne také žádným jídlem, nejraději má ale svíčkovou od babičky.

V první řadě se chce soustředit na dokončení studia na obou univerzitách. S tím souvisí to, že stojí o práci, která ji bude naplňovat. Jejím snem je reprezentovat Česko na prestižních modelingových soutěžích. Případnou výhru by využila k upozornění na důležitá témata.

Oblíbený citát: „Jednej tak, abys byl šťastný, ne abys ses šťastným jen zdál.“

FOTO:  Miss České republiky

Zajímají vás další dívky? Podívejte se na ně na Nova Plus!

Finálový večer sledujte 7. května živě na Nova Fun od 20:20.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Miss Czech Republic

Články k pořadu Miss Czech Republic

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady