Pítr se rozplakal Gábině v náručí! Jak si musel jako malý vydělávat?

Na ostrově lásky čeká na účastníky pořádné překvapení! Do vily se totiž přijdou podívat jejich příbuzní, aby se poznali s jejich milovanými polovičkami, podpořili je a konečně je po tak dlouhé době pořádně objali. Pro nic netušící soutěžící to bude pořádný nával emocí. Pořádně náročné to bude...

Na ostrově lásky čeká na účastníky pořádné překvapení! Do vily se totiž přijdou podívat jejich příbuzní, aby se poznali s jejich milovanými polovičkami, podpořili je a konečně je po tak dlouhé době pořádně objali. Pro nic netušící soutěžící to bude pořádný nával emocí. Pořádně náročné to bude zejména pro Pítra, který si na konci dne sedne s Gábinou do soukromí a se slzami v očích se jí začne svěřovat s jeho životním příběhem, který nebyl zrovna jednoduchý. Co všechno Gábině o samotě řekl? Sledujte ve videu!

Pro diváky se navíc v tuto chvíli připravuje pořad Love Island After, který bude informovat o životě soutěžících po skončení show. Dozvědí se, jak žijí soutěžící po návratu z ostrova, s kým se stýkají a co rádi dělají v normálním životě. Love Island už dnes na Voyo a velkolepé finále show již tuto neděli večer ve 22:15 na Nově i Voyo. Celé díly Love Islandu sledujte na Voyo a také na obrazovkách televize Nova. Dění ve vile můžete ovlivnit v aplikaci ZDE. 

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Obsazení - 3. série

Nejnovější články k pořadu Love Island

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady