Jak probíhá casting na Love Island? Na ostrov lásky hledáme lidi s osobností!

Kdo se během loňského podzimu nezamiloval do show Love Island, jako by nebyl. Tak proč se nechat ozařovat jen televizní obrazovkou, když se můžete vyhřívat přímo v hnízdečku lásky? Casting na Love Island II právě probíhá a jedním z milovaných srdíček můžete být také vy! S producentkou Kateřinou Zavadovou jsme probírali, jak nábor i celé natáčení probíhá.

FOTO:  Nova.cz

​Ostrov lásky, to je jedna velká rodina. Na Kanáry se na podzim přesune nejen deset vybraných účastníků, ale také více než stočlenný štáb. Ten bude den po dni sledovat všechny peripetie a románky, jež pod španělským sluncem vzplanou. Vila je totiž doslova prošpikovaná kamerami, které sledují každý pohyb soutěžících. „Je to velká dvoupatrová vila,“ prozrazuje producentka Kateřina Zavadová, která v minulosti pracovala třeba i na americké show Narcos. „Máme tam 48 kamer a 5 ING kamer, což jsou přenosné kamery.“ 

​Záběry ze záchodů a koupelny jsou ale po celou dobu vypnuty a zapnou se až ve chvíli, kdy se v oněch místnostech děje něco jiného, než k čemu byly původně určeny – ať už jde o drby, nebo milostné hrátky. 

FOTO:  Nova.cz

​​„Castingy probíhaly dlouho, takže jsme si se soutěžícími vytvořili velice dobrý vztah. Oni pak také věděli, že nám mohou věřit,“ říká mladá producentka, která v zápalu příprav občas sama neváhala oslovit potenciálního ostrovana. Celý casting trval půl roku a nezastavil se ani ve chvíli, kdy se již natáčelo. „Využíváme různé platformy, jako Instagram a Facebook, oslovujeme je často i napřímo, vyhledáváme místa, kam mladí lidé chodí, jako fitka, bary a restaurace. Během castingu je nejdříve kontaktujeme telefonicky, poté následuje osobní setkání, psychologický test a pak zůstáváme v kontaktu až do finálního výběru.“

FOTO:  Nova.cz

​​​Co ovšem rozhoduje o tom, kdo se do vily dostane? Krásná tvář a pekáč buchet navíc rozhodně nejsou jediným kritériem. Celou partu by ve vile měli tvořit lidé, kteří jsou zajímaví nejen vzhledem, ale i charakterem a se skupinou dokáží dobře komunikovat. 

Právě pevné a blízké vztahy jsou na show Love Island klíčové. Ostrovy lásky totiž nestojí na dramatech a hádkách, ale především na přátelství a lásce. Cílem celé produkce je tedy to, aby se soutěžící cítili co nejvíc dobře, důvěřovali štábu a nestresovali se. Zdá se to jenom nám nebo to skutečně zní jako ideální dovolená? 

FOTO:  Nova.cz

​​Počkáte, až vám producenti Love Island zaklepou na rameno, nebo vezmete štěstí do svých rukou a prokliknete se na přihlašovací formulář? Záleží jen na vás, zda strávíte léto v upršeném Česku, nebo v prosluněné vile!

Celé díly reality show Love Island najdete na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady