Přihlaste se do Love Islandu 2023! Co vás čeká na castingu?

Kdo se během loňského podzimu nezamiloval do show Love Island, jako by nebyl. Tak proč se nechat ozařovat jen televizní obrazovkou, když se můžete vyhřívat přímo v hnízdečku lásky? Casting na další sérii Love Islandu právě probíhá a jedním z milovaných srdíček můžete být také vy!

Jak výběr účastníků vypadá a co od nich producenti čekají? Podívejte se na loňský rozhovor s producentkou Love Islandu a nechte se motivovat na připravovanou třetí řadu! Nebo se rovnou přihlaste na casting!

Hledáme pravé osobnosti

​​„Castingy probíhaly dlouho, takže jsme si se soutěžícími vytvořili velice dobrý vztah. Oni pak také věděli, že nám mohou věřit,“ říká mladá producentka Kateřina Zavadová, která v zápalu příprav občas sama neváhala oslovit potenciálního ostrovana. Celý casting trval půl roku a nezastavil se ani ve chvíli, kdy se již natáčelo.

Pítr a Gábi na Love Island
Pítr a Gábi na Love Island  |  FOTO:  Nova.cz

​„Využíváme různé platformy jako Instagram a Facebook, oslovujeme je často i napřímo, vyhledáváme místa, kam mladí lidé chodí, jako fitka, bary a restaurace. Během castingu je nejdříve kontaktujeme telefonicky, poté následuje osobní setkání, psychologický test a pak zůstáváme v kontaktu až do finálního výběru.“

O castingu srdíček v prvním ročníku se rozpovídala také casting manažerka Šárka Vítovcová.

​​​​Mír a láska před dramatem a pomluvami

Co ovšem rozhoduje o tom, kdo se do vily dostane? Krásná tvář a pekáč buchet rozhodně nejsou jediným kritériem. Celou partu by ve vile měli tvořit lidé, kteří jsou zajímaví nejen vzhledem, ale i charakterem, a se skupinou dokáží dobře komunikovat. 

FOTO:  TV Nova

​Právě pevné a blízké vztahy jsou na show Love Island klíčové. Ostrovy lásky totiž nestojí na dramatech a hádkách, ale především na přátelství a lásce. Cílem celé produkce je tedy to, aby se soutěžící cítili co nejvíc dobře, důvěřovali štábu a nestresovali se. Zdá se to jenom nám nebo to skutečně zní jako ideální dovolená? 

FOTO:  TV Nova

​​​Počkáte, až vám producenti Love Island zaklepou na rameno, nebo vezmete štěstí do svých rukou a prokliknete se na přihlašovací formulář? Záleží jen na vás!

Celé díly reality show Love Island najdete na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady