Adriana o Luovi: Jsem jako tělo bez duše, lásku na první pohled jsem zažila poprvé

Adriana od doby, kdy Lu opustil vilu, chodí jako tělo bez duše. Jiskru pocítila už ve chvíli, kdy pro něj při prvním párování vystoupila z řady a nezdá se, že by ji city jen tak opustily. Nebojí se, že neschopnost vytvořit pár může ohrozit její pobyt ve vile? Rozhovory s účastníky i vypadlíky...

Adriana od doby, kdy Lu opustil vilu, chodí jako tělo bez duše. Jiskru pocítila už ve chvíli, kdy pro něj při prvním párování vystoupila z řady a nezdá se, že by ji city jen tak opustily. Nebojí se, že neschopnost vytvořit pár může ohrozit její pobyt ve vile? Rozhovory s účastníky i vypadlíky můžete už nyní sledovat v Hotlist epizodě na Voyo. Provázet vás nebude nikdo jiný než Zorka Hejdová.

Buďte součástí dění díky aplikaci Love Island Česko & Slovensko. Stáhněte si ji bezplatně pro Android nebo iOS a užívejte si bonusy, články i hlasování o osudu srdíček!

Love Island sledujte už teď na Voyo. Televizní diváci mohou sledovat jednotlivé epizody s denním zpožděním na Nova Fun. Neodvysílané záběry a exkluzivní rozhovory s účastníky sledujte také na nova.cz.

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Obsazení - 3. série

Nejnovější články k pořadu Love Island

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady