Rekapitulace: První sex ve vile i rozhodnutí o cestě do Hideaway

Přitažlivosti člověk neporučí. Rachel a Claude neudrželi vášně na uzdě a svůj vztah posunuli na novou úroveň. Tedy alespoň po fyzické stránce. Srdíčka opět putovala k ohništi, kde hlasovala o nejsilnějším páru ve vile. Nejvíce bodů dostali Claude s Rachel a Chris s Majkou, což pro ně znamenalo...

Přitažlivosti člověk neporučí. Rachel a Claude neudrželi vášně na uzdě a svůj vztah posunuli na novou úroveň. Tedy alespoň po fyzické stránce. Srdíčka opět putovala k ohništi, kde hlasovala o nejsilnějším páru ve vile. Nejvíce bodů dostali Claude s Rachel a Chris s Majkou, což pro ně znamenalo jediné – oba páry se dočkají pobytu v Hideaway!

Buďte součástí dění díky aplikaci Love Island Česko & Slovensko. Stáhněte si ji bezplatně pro Android nebo iOS a užívejte si bonusy, články i hlasování o osudu srdíček!

Love Island sledujte už teď na Voyo. Televizní diváci mohou sledovat jednotlivé epizody s denním zpožděním na Nova Fun. Neodvysílané záběry a exkluzivní rozhovory s účastníky sledujte také na nova.cz.

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Obsazení - 3. série

Nejnovější články k pořadu Love Island

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady