Rekapitulace: Love Island opustili dva muži, Venis hází nečekanou zpátečku

Love Island obsadili tři noví sexy bombshells. Vila ale není nafukovací, a tak jim museli uvolnit místo Sandro a Lukáš, které si během dámské volenky nikdo nevybral do páru. Drama se srdíčkům nevyhýbá ani za bílého dne. Největší krizí ve vztahu prochází Venis. Její vztah s Adamem očividně nabral...

Love Island obsadili tři noví sexy bombshells. Vila ale není nafukovací, a tak jim museli uvolnit místo Sandro a Lukáš, které si během dámské volenky nikdo nevybral do páru. Drama se srdíčkům nevyhýbá ani za bílého dne. Největší krizí ve vztahu prochází Venis. Její vztah s Adamem očividně nabral na příliš velké intenzitě a ona se z něj chce stáhnout. 

Buďte součástí dění díky aplikaci Love Island Česko & Slovensko. Stáhněte si ji bezplatně pro Android nebo iOS a užívejte si bonusy, články i hlasování o osudu srdíček!

Love Island sledujte už teď na Voyo. Televizní diváci mohou sledovat jednotlivé epizody s denním zpožděním na Nova Fun. Neodvysílané záběry a exkluzivní rozhovory s účastníky sledujte také na nova.cz.

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Obsazení - 3. série

Nejnovější články k pořadu Love Island

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady