Velký bratr je sleduje: Srdíčka trpí po návratu z Love Islandu paranoiou

Druhá řada reality show Love Island dospěla do svého finále. Celou si ji zpětně můžete pustit na Voyo. Tina, Jacob i vítězové Kryštof s Denisou už jsou z Kanárských ostrovů zpátky doma. Ve studiu Snídaně promluvil vítězný pár nejen o tom, jak naloží s výhrou 2 miliony korun, ale také o tom, proč...

Druhá řada reality show Love Island dospěla do svého finále. Celou si ji zpětně můžete pustit na Voyo. Tina, Jacob i vítězové Kryštof s Denisou už jsou z Kanárských ostrovů zpátky doma. Ve studiu Snídaně promluvil vítězný pár nejen o tom, jak naloží s výhrou 2 miliony korun, ale také o tom, proč si Tina dávala načas, než vzala poprvé do ruky telefon. A jak si ostrované ve vile zvykali na to, že je neustále sledují kamery a početný štáb? Dozvíte se ve videu.

Zajímá vás, jak vítězové Kryštof a Denisa prožili líbánky a jak se ostatním srdíčkům daří po návratu do reality? Sledujte už teď na Voyo show Love Island After. 

Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky a bonusová videa. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS!

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Obsazení - 1. série

Nejnovější články k pořadu Love Island

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady